Wpis z mikrobloga

@laska0: ja czytam obecnie 4 pozycje (ślamazarnie ale nie umiem się na jednej skupić). "Lód" Dukaja (bo to jest Bóg-scifi), Grzędowicza Pana Lodowego Ogrodu cz.4 (bo z sentymentu, kiedys tam zacząłem to i skoncze), Lalkę Prusa bo lubie i jest to dobra książka i Kometę nad doliną muminków (bo moge). Jak lubisz sci-fi to Dukaj Dukaj Dkaj- ja od Xavrasa zacząłem i chyba tak najlepiej, extensa póxniej, dalej leciałem po kolei,
@laska0: Ten "kawałeczek" na zdjęciu, czy wszystkie?

Hari Poty od podbazy miałam. W gimbazjum czytałam jeszcze książki z biblioteki, dopiero później wzięło mnie na kupowanie wszystkiego, co tylko wpadło w moje ręce + datki od wujków. To w sumie krótko. Tak ze 3 lata.
@Kiper602: Misery mam :3. Dzisiaj się dowiedziałam, że przywieźli, więc jutro z samego rańca skoczę, bo mam niezłą ochotę na to.

@laska0: Wow? Hmm, no dzięki. Po prostu jestem maniakalnym pochłaniaczem knig i nic, co godne uwagi mi nie umknie. W każdym razie skupiam się głównie na fantastyce, sci-fi, horrorach, postapo i temu podobnych pierdołach :3

A co zdążyłeś uzbierać?
@Kiper602: Poe`go mam. A Lovecrafta ciężko mi dorwać ;__;

PS. żeby zobaczyć moją całą biblioteczkę, musiałabym nacykać jeszcze kilka zdjęć, to jedno to raptem nic :3

@laska0: psychologiczne, samorozwoju, manipulacji und hobbystyczne... Tego też mam sporo^
@Kiper602: A czytasz postapokaliptyczne? Tę "Zgrozę..." już sobie zapisałam i nie omieszkam obadać, także dzięki. Wszelkie propozycje mile widziane, a jeśli masz ich więcej - pisz śmiało :3