Wpis z mikrobloga

  • 2
Nie wierzę, że tacy ludzie istnieją xD Narzeka, że źli twórcy w klasycznym stroju nałożyli na Jill shorty zamiast spódniczki aby nie gapić się jej na dupsko..
Nie wierzę, przegrałem w tym stroju z połowę gry i nie zwróciłem na to uwagii.. jak można być tak #!$%@?, myślę, że ten tytuł ma sporo innych problemów jak no nie wiem czas przejścia i nie trzeba wymyślać nowych abstrakcji.

#residentevil
detero - Nie wierzę, że tacy ludzie istnieją xD Narzeka, że źli twórcy w klasycznym s...

źródło: comment_1586035242qGu1DVC8C9DF22p3nKT1o4.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Mega_Smieszek Dla mnie czepianie się o taką pierdołe to istna głupota i na pewno capcom będzie bardzo przejęty tym wpisem na tt.. . co do Shevy to nie albo nie zwróciłem uwagii, ale pamiętam jak dawno dawno temu grając w re4 nie wyświetliła się ikonka aby złapać Ashley więc spojrzałem w górę aby zobaczyć czy jest..no i była, zobaczyłem coś czego nie powinienem i zostałem wyzwany od zboka xD
  • Odpowiedz
@detero: Ja narzekam, że jest za mało strojów w Re3 remake w porównaniu do ilości strojów z oryginału. Capcom trochę poleciał z tą grą w ch@#a chcą ją wydać jak najszybciej. Plus oryginaly strój tylko w pre-orderze? Pogieło już ich.
  • Odpowiedz