Wpis z mikrobloga

@enforcer: podobno ktoś im groził ze albo wystąpią albo stracą pracę. No ja będąc nauczycielem i słysząc taką propozycję od obecnej władzy bez zastanowienia bym wybrał utratę pracy i zaczął rozwozić żarcie na dowóz. Trzeba kompletnie nie znać świata żeby nie przewidzieć skutków przystania na taką "propozycję"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
dyrekcja kazała i nie mogły odmówić

@Castries: źródło tej informacji?
Delegacja do takiej pracy nie leży w kompetencjach dyrektora szkoły, a sama praca w TV nie leży w obowiązkach nauczyciela. Dyrektor nie mógł "wysłać" tych nauczycielek do TVP. Mógł co najwyżej poprosić.
a teraz są pośmiewiskiem internetu przez burackie tvp,


@enforcer: a dlaczego nie są winni ci co sie z nich #!$%@?ą i wypisują w Internecie durne teksty szkalujące pod ich zdjeciami, tylko tvpis?
@enforcer: podtrzymuję. internet to nie żywioł czy jakiś dziki zwierz, któremu można kogoś rzucić na pożarcie.. to grupa ludzi, bardzo duża grupa ale nadal ludzi. do tego taka, która przestaje czuć odpowiedzialność za dwoje czyny ( ͡° ʖ̯ ͡°) winą tvp faktycznie jest, ze postawił te kobiety przed tymi ludzmi. to trochę tak, jak wystwić kogoś jakiemuś oprychowi. ale to nie tvp ją opluł i skopał..
@MH_00: to jakim cudem ja osoba interesujaca sie historia i zbierajaca informacje na wlasna reke a nie po studiach na wyrywki jestem w stanue odpowiedziec na najbardziej podstawowe daty z poza okregu mojego zainteresowania a z okresow moich ulubionych konfliktow czy historii panstw to juz w ogole
to jakim cudem ja osoba interesujaca sie historia i zbierajaca informacje na wlasna reke a nie po studiach na wyrywki jestem w stanue odpowiedziec na najbardziej podstawowe daty z poza okregu mojego zainteresowania a z okresow moich ulubionych konfliktow czy historii panstw to juz w ogole


@kvgewhr: Bo jak jesteś historykiem, to się zajmujesz dogłębnymi badaniami z danej dziedziny bądź epoki i nie masz miejsca w głowie na takie bdzety.