Wpis z mikrobloga

Dotychczas wesoło i beztrosko ewoluowałem pokemony o najwyższym CP i mój pokemon o najwyższym CP był dla mnie miarą sukcesu, ale odkąd walczę w ligach to będąc na 4 poziomie dostaje taki wpier..... wcześniej jakoś szło ale teraz na 10 walk wygram może jedną, fartem. No i zrozumiałem ze coś chyba robię nie tak, polecacie jakiś fajny poradnik aby bardziej zaczaić o co w tym całym Pokemon GO chodzi? #pokemongo
  • 7
będąc na 4 poziomie dostaje taki wpier


@atm-Pa: Serio dostajesz oklep na 4 poziomie? XD
pvpoke.com - bierzesz pokemony z góry listy, najlepiej kontrę na giratinę + kontrę na registeela + giratinę albo registeela; kupujesz każdemu 2. ruch, zmieniasz ruchy na rekomendowane z tej stronki, rozwijasz do 2500 cp i do boju. Wszystkich technik i jakie który pokemon ma ruchy nauczysz się w praniu, tak naprawdę to byleby dobić się do
@atm-Pa: Fajnie by było jakby pokemony które wystawiasz miały dobre IV do pvp, a dobre IV do pvp to jak najniższy atak i jak najwyższe obrona + HP, oraz cp po wzmocnieniu jak najbliżej 2500 (chyba, że pokemon ma maksymalne cp poniżej 2500, wtedy najlepsze są takie za 100 IV - np. registeel, meganium, zangoose, lickylicki). Najlepiej zainstaluj sobie skaner (np poke genie) i sprawdzaj pokemony czy mają dobre IV do
@Azaajaszz: atak jest statystyką, która najsilniej zwiększa cp pokemona, a w great/ ultra lidze masz limit cp. Więc jak masz pokemona z niskim IV w ataku i dużym IV w obronie i HP, pokemon ma wyższą sumę statystyk (atak+obrona+HP) przy tym samym cp co pokemon z wysokim iv w ataku