Wpis z mikrobloga

@nowennapompejska: bicie dziennikarza prywatnej telewizji jako przejaw postawy nieposłuszeństwa obywatelskiego. Ja bym pobił właściciela kebaba jako przejaw nieposłuszeństwa obywatelskiego skierowanego przeciw muzułmanom z hasłem "Muzułmanie gwałcą dzieci"
  • Odpowiedz
@nowennapompejska: No i? I jeżeli ktoś popiera władzę, to należy lać go w pysk, bo nie myśli tak jak ty? No nie rozumiem dalej pokrętnej kobiecej logiki. Jest sobie Gazeta Polska, która ma swoje sympatie, jest sobie TVN, który ma swoje sympatie, są tam dziennikarze, którzy pracują tam, bo mają swoje sympatie i z tego co wiem, wolność polega na tym, że sobie mogą robić programy, w których będą prezentować
  • Odpowiedz
@grzegorz-zielinski: Nie rozumiesz, że rozgrywa się wojna? Wojna o dusze ludzkie. Tak jak u Tolkena. My walczymy z mordorem, walczymy z reżimem, kłamiliwymi mediami na ile kto może. Oskar to typ wojownika. Ja go świetnie rozumiem, takich ludzi nam potrzeba. Ta piosenka dla wszystkich nie godzących się z obecną rzeczywistością, a takich są miliony i tutaj też. Nie bójcie się, bo warto być sobą, walczyć o wolność. http://www.youtube.com/watch?v=OAWX0XmAdmc
  • Odpowiedz
@mahitaji_anarudi: Kuźwa, jak by on miał choć jednego siniaka, to by poleciał od razu na obdukcję lekarską, to Oskar był caly posiniaczony po akcji "patrolu POKOJU", to kużwa jego zrzucili z 2 metrów na glebę i to on mógł skręcić kark. Więc nie #!$%@? o pobiciu Miecugowa.
  • Odpowiedz
@nowennapompejska: właśnie skumałem czym jest nowenna pompejańska i polecam wszystkim wojownikom o dusze ludzkie tak jak u tolkienia, którzy walczą z reżimem

http://www.youtube.com/watch?v=eyq2N4G_Z-E

A tak serio to wyjaśnij mi czym różni się bicie dziennikarza prywatnej telewizji sympatyzującego z obecną władzą od bicia właściciela kebaba, bo jest muzułmaninem, gdzie jako czynnik wspólny jest niezgoda z daną ideą z jaką sympatyzuje bita osoba (w jednym przypadku jest to partia polityczna, w drugim
  • Odpowiedz
@Axelio naprawdę jeszcze kogoś to interesuje ? Myślalem, że skończyłeś pajacować ale nadal drążysz temat. Skończ proszę tą błazenadę i idz po prostu na piwo z kolegami, albo na wódkę. Znajdz dziewczyne, założ rodzinę i żyj. Nie zmienisz tego kraju i już, za duży beton w nim siedzi. Twoje słowo i akcje gówno dają.
  • Odpowiedz