Wpis z mikrobloga

@Axelio: Ciekawe jakie Max Kolonko ma do Ciebie nastawienie? Wątpie że ktokolwiek inteligentny mógłby popierać Twoje zachowanie. Może staniesz się przykładem na to jak nie rozpoczynać rewolucji.
  • Odpowiedz
@Axelio: Wy wszyscy, którzy najeżdżacie na Axelio to jesteście zwykłe małe bolki. Nie dorastacie mu do pięt. ani inteligencją ani odwagą. Zobaczcie ile ma już polubień jego profil na Facebooku : www.facebook.com/recepreczodoskara ponad 600 polubień w ciągu 5 dni. Jest takie powiedzenie "psy szczekają, karawana jedzie dalej". Szczekajcie, a my mamy to gdzieś i ROBIMY SWOJE. i mamy was głęboko w poważaniu ; )
  • Odpowiedz
@CreativePL: Wy wszyscy, którzy najeżdżacie na Axelio to jesteście zwykłe małe bolki. Nie dorastacie mu do pięt. ani inteligencją ani odwagą. Zobaczcie ile ma już polubień jego profil na Facebooku : www.facebook.com/recepreczodoskara ponad 600 polubień w ciągu 5 dni. Jest takie powiedzenie "psy szczekają, karawana jedzie dalej". Szczekajcie, a my mamy to gdzieś i ROBIMY SWOJE. i mamy was głęboko w poważaniu ; )
  • Odpowiedz
@Axelio: Nie obraź się, ale jak chcesz robić harmider, to najlepiej nie na Wykopie. Najlepszym rozwiązaniem dla ciebie jest usunięcie konta. I życzę miłej banicji w polskich internetach.

  • Odpowiedz
@Axelio: Axelio zrobił to co wielu chciałoby zrobić ale brakuj im odwagi. Jest głosem ludzi, których ogarnia #!$%@? gdy widzą jak się kłamie w TVN. Brawo Axelio i nie przejmuj się małymi ludźmi, którzy podkładają ci nogi. Zazdroszczą Ci, że to zrobiłeś, bo sami nie mają odwagi. Na pohybel z nimi!
  • Odpowiedz
ja uważam jego działanie za postawę nieposłuszeństwa obywatelskiego. w pełni to popieram. Sama bym to zrobiła gdybym tam była i gdyby mnie było stać na taką akcję mam na myśli ODWAGĘ. dlatego doceniam to co on zrobił
  • Odpowiedz