Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć Mirki i Mirabelki, mam pewien problem. Ostatnio złożyłem zamówienie przez przypadek na stronie X. Możliwość płatności tylko kartą kredytową lub debetową. Podałem numer karty debetowej na której nie ma odpowiedniej ilości środków na opłacenie zamówienia, a na mojej karcie nie da się zrobić debetu. Natychmiast skontaktowałem się ze sprzedawcą (sprzedawca z UK) za pomocą maila aby poinformowac go o tej sytuacji i anulować zamówienie ale nie odpowiada. Próbowałem się dodzwonić ale kolejka była na 23 osoby... Zamówienia dokonałem w środę wieczorem. Możliwość płatności tylko kartą kredytową lub debetową. W ciągu 10 dni mają mi wysłać jakiś list potwierdzony z datą w której mi pobiorą pieniądze, no ale nie wiem jak to zrobią skoro nie mają z czego wybrać. W zamówieniu są takie tygodniki i mieliby mi je wysyłać co tydzień przez cały rok. Co mogę teraz uczynić? Jestem cały obsrany, jeżeli będą mi skądś wziąć pieniądze to jestem w dupie. Jeśli możecie to mnie już nie dołujcie, wystarczy mi sam problem...
#pomocy #pytaniedoeksperta ##!$%@? #jestemdebilem #zakupy #corobic

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
  • 3