Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 869
W 1999 roku dziadek kupił w salonie Forda Escorda i od tego momentu bardzo skrupulatnie prowadził wszelkie zapisy, na uwagę zasługuje podkreślony fragment ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To było tak, że złodzieje wyciagli kluczyki z koszyczka babci i zadzwonili z zadaniem okupu, pieniądze były włożone do kosza na śmieci, samochód zwrócony. No uczciwi złodzieje ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jako bonus ceny paliwa.

#ciekawostki #motoryzacja #zlodzieje
Paputka - W 1999 roku dziadek kupił w salonie Forda Escorda i od tego momentu bardzo ...

źródło: comment_1586010221PAymSIXTIKrwRqsuJQ6guN.jpg

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lucaseq: jeździłem Oplem Astra 2000 wiele lat temu. I już wtedy uznawałem za słabe auto. Więc nie wiem co tu dobrego o tym aucie pisać teraz. Może jak się porówna do Dacii Logan albo Kia Picanto to 5letnie wyjdzie słabo. Ale porównujemy w ramach klasy. Który kompakt 2015 tutaj gorzej wygląda? Dziękuję za pamięć ale nic się nie psuje w moim aucie.
Typowe gadania dziadków co mają Lanosy albo Astry
  • Odpowiedz
@rydzo: nie za bardzo rozumiem z czym masz problem. Auto jest dla młodego chłopaka, który dopiero prawko zrobił. Zadbane w pełni. Nie chodzi mi tu o walory tego auta, nigdzie nie napisałem, że jest dobre czy złe. Mam na myśli tylko to, że starszy pan dbał, spisywał wszystkie naprawy i robił wszystko jak w instrukcji od nowości dzięki temu auto mimo takiego wieku jest w naprawdę dobrej kondycji porównując do
  • Odpowiedz
Mam 28 lat ale równie skrupulatnie prowadzę swój notesik

mam taki sam dziennik w apce Fuelio


@ainthere: @Milioner_z_Choroszczy: ja polecam motostat.pl, prowadzę już trzeci samochód. Szkoda, że ich apka mobilna praktycznie nie istnieje. Z kolei fuelio to za mało, wolę mieć dobry wgląd na PC.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ainthere: gdybym tyle czasu nie spędzał przy kompie to może też bym używał, ale dla mnie liczy się dostęp tu i tu. Na motostat sobie od biedy wejdę przez przeglądarkę w telefonie jak chce coś sprawdzić no i mają wszystko na serwerze, a Fuelio trzeba robić kopię i bez telefonu jesteś w żopu.
Nie dla mnie to, dla mnie nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kot-zeglasz: To musisz być albo przedstawicielem handlowym albo dj na weselach, że robisz 3-4 tysiące kilometrów na miesiąc.

Abo do Szwabów na robotę jeździć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz