Wpis z mikrobloga

@alkoholik000: Dlaczego mialyby nie pracować? Wiadpmo,ze jak jest kryzus tak jak u mnie w automotive czy hotele,restauracje to wysylaja ludzi na kurzarbeit. Reszta pracuje normalnie. Stare baby maja zakaz wychodzenia,zdrowe byki pracują na dobrobyt ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@alkoholik000: moja firma pracuje, ale jest spokojniej. Np w piątek pożegnali wszystkich z agencji, za to przyszło kilka osób z siostrzanej firmy, która ma mniej pracy. W rolnictwie brakuje rąk do pracy, na szparagi czy do pomidorów można przyjeżdżać śmiało
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dyniel: Pracuje w supply chain dla firmy odziezowej. W zeszlym tygodniu zwolnili wszystkich agencyjnych i sciagneli swoich ludzi ze sklepow, ktore sa zamkniete, ale pracownikom i tak musza placic. Minely trzy dni i wczoraj manager stwierdzil, ze musi sciagnac agencyjnych z powrotem. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pacjent: my nie produkujemy dla klienta końcowego, więc handel online nas nie dotyczy. To wielka niewidoma, bo niektórzy klienci pozamykali firmy, za to ci, co pracują, zamawiają na potęgę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RedNews: ja też nie. Czekam jak się sytuacja rozwinie. U nas niektórzy wykorzystują sytuację i siedzą już kilka tygodni na chorobowym, ja wolę jednak chodzić do pracy.
  • Odpowiedz