Wpis z mikrobloga

  • 0
Ej Miruny i @Moderacja w jaki sposob odzyskac dostep do wypoka na kompie? Mialem zalozona dwuetapowa weryfikacje z Google Authenticatorem. Wyczyscilem po roku chyba cookies w Firefoxie i nie moge sie teraz zalogowac na konto: nie przyjmuje kodu z authenticatora, klikam aby zresetowalo to mnie prosi o kod resetujacy, ale nie dostaje zadnego kodu na maila xD Dobre tyle ze na telefonie jestem zalogowany.

#kiciochpyta #wykop #bezpieczenstwo #pytanie #pytaniedoeksperta #pomocy
  • 15
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ManiacTeam Czesc, wybacz ze wolam, ale wlasnie - po 10 dniach dzial techniczny mi odpisal ze nie moga nic zrobic. Czy moglbys opisac w jaki sposob Ci pomogli z takim problemem? Z gory dzieki.
  • Odpowiedz
@greven: W formularzu napisałem, że mam problem z weryfikacją dwuetapową, że wymieniłem fona, usunąłem apkę Google Authenticator i dzięki temu straciłem kod dostępu. Poprosiłem o wyłączenie tej weryfikacji jeśli jest taka możliwość, podpisując się nickiem z wykopu. Po paru godzinach przyszedł mail, że gotowe i mam się zalogować, by sprawdzić czy działa. Jak widać, działa, więc podziękowałem i dalej mirkuję.
Żeby być wiarygodnym, użyty mail do korespondencji był również użyty do
  • Odpowiedz
@sadx: Napisałem 4 kwietnia w formularzu kontaktowym opisując sprawę i po 10 dniach dostałem wiadomość na maila powiązanego z kontem: "Jeśli utraciłeś dostęp do kodu, to niestety nie jesteśmy w stanie pomóc w odzyskaniu konta". Na to odpisałem że MAM dostęp do konta - powołałem się na sytuację @ManiacTeam - też mialem wymiane telefonu, tez nie mialem przez jakis czas Authenticatora i prosze po prostu o wylaczenie weryfikacji dwuetapowej. Dodatkowo na
  • Odpowiedz
@greven: To gratuluję. Mi za pierwszym razem odpisali, że nic się nie da zrobić. Jak się powołałem na ten wpis i wrzuciłem link, to przestali się odzywać. No i tak wysłałem kilka zgłoszeń i kompletny brak odzewu. Przy każdym zgłoszeniu podaję im maila, na którym zakładałem konto i podaję nick do tamtego konta. No nic, może doczekam się prezentu na gwiazdkę i zasłużę na odpowiedź ;)
  • Odpowiedz
@sadx: Maja pewnie jakiś system ticketowy, wiec nie ma sensu odpisywać im "na maila". Napisz nowy contact form. A jak nie zadziała, to kolejny.
  • Odpowiedz