Wpis z mikrobloga

@Voltest: Just Dance, w tym momencie cyfrowa wersja 2020 za 100zł, a wersja 2019 za 60zł. Całkiem fajne.
Poza tym jest jeszcze Mario & Sonic at the olympic games, grałem w demo, wygląda na ciekawe.
Mario Party ma dużo mini gierek ruchowych, mogę sprzedać, bo akurat mam i już się znudziło.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@beny9877: Akurat Mario i Sonic dosyć szybko się nudzą, tryb fabularny akurat schrzanili a w samym trybie wieloosobowym brakuje ustawienia "ligi", żeby można było wybrać kilka konkurencji i zrobic rywalizację
@redevid no właśnie myślałem by kupić tą gierkę, ale teraz to już nie wiem. XD
Niby konkurencji tam dużo nie ma, ale te które widziałem w demo były całkiem fajnie zrobione, szczególnie tenis.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@beny9877: ja kupiłem na premierę, bo mega zajarałem się przez demko. Niektóre konkurencje mega fajne, zwłaszcza retro konkurencje, strasznie podobała mi się muzyka, ale brak trybu ligi i skopany tryb fabularny sprawiły, że sprzedałem grę jakoś po trzech miesiącach. Na gierkę do poruszania lepiej wybrać Ring Fita albo Just Dance, nie zapominając o Super Mario Party czy nieszczęsnym 1-2 Switch