Wpis z mikrobloga

@Czarnaryba: @George_Patton: @AmonowyPanWladza: @Czarnaryba:

...ale Beliar nie znosił widoku światła i niszczył wszystko, co Innos stworzył. Ujrzał tedy Adanos, że w ten sposób nic nie może istnieć na świecie - ani jasność, ani mrok. Stanął więc między swymi braćmi i próbował pojednać ich ze sobą, jednakże bez skutku. Ale tam, gdzie stanął Adanos, ani Innos, ani Beliar, nie mieli żadnej władzy. W miejscu tym Ład i Chaos współistniały
@George_Patton: @viruzzet: Phi, marudy. Przed wakacjami (right, sesja ;] ) skończyłem G2:NK po raz kolejny. A zabawy (po raz kolejny) co nie miara. Crysisy i inne gówna się nie umywają.


Polecam Risena - 1 część taki Gothic w nieco innym klimacie (trochę bardziej kolorowo, ale wszystkie zalety 1 & 2 ma, a nie popełnia błędów 3), a Risen2 bardzo w porządku gierka, przyjemna i bardzo klimatyczna, tylko pod koniec nieco
@Dawidinho8: też bym zagrał jeszcze raz, tylko boje się, że dobre wspomnienia prysną. Ostatnio grałem w Gothica jakieś 5 lat temu. Przykładowo ostatnio chciałem sobie odświeżyć Fallouta z sentymentu, wyłączyłem grę po godzinie.