Wpis z mikrobloga

Siema #mikrokoksy #kfd

Czy odżywki od kfd to dobre odżywki? Zamówiłem Krete, białko i Omega 3 i zdziwiłem się, że o 3 w nocy dostałem maila, że przygotowali już na magazynie. Ładny tam #!$%@? muszą mieć xD

I drugie pytanie czy przy zrzucaniu sadła kiedy robię 3 razy trening siłowy w tygodniu i 2 razy interwały takie, że prawie umieram, trzymam miche na zasadzie: nie jem syfu i staram się przyjąć około 200-300 kcal deficytu dziennie plus teraz sobie suplementacje dołączam warto bawić się jeszcze w spalacze? Widzę efekty chudnięcia i siłki, ale nie wiem czy ze spalaczem jeszcze lepiej by nie było( ͡° ͜ʖ ͡°)

#!$%@? żelastwem od 2 miesięcy, kiedyś miałem 1,5 roku stażu
  • 8
@Kiedys_Mialem_Fejm: co chcesz rozwijać, jakieś kofeiny, wyciągi z pieprzu, zielonej herbaty czy inne pierdoły to gówno, nic Ci to nie da. To działa tak, kupujesz puszkę burnera, płacisz ze 150zl i masz motywację by trzymać michę i ćwiczysz, bo wydałeś hajs.

Półlegalnie kupisz yohe na allegro, z efedryna jest ciężko, a apteka jest na recke. Podobnie salbutamol recka, albo z Androchemu od jakiegoś dillera z koksem kupisz najwyżej, podobnie clen i
@Skogyr: O to mi chodziło oglądałem jakieś filmiki na yt, ale tam większość sponsorowana. To samo pewnie z artykułami więc wolałem się zapytać oddolnie. W porządku wydaje się Kanclerz który właśnie mówił, że to głównie placebo

Ten spalacz nielegalny(nie wiem który) to chyba nawet brałem jak kiedyś robiłem cykl który polecił mi dość znany model kulturystyczny to mnie telepało jakbym miał młot udarowy w rękach xD Później problemy ze zdrowiem i
@Kiedys_Mialem_Fejm: jak nie chcesz jeść clenu czy innego gówna to zwykła kofeina w tabsach za dychę wystarczy. Najlepszy spalacz i przedtreningówka (jak dla mnie). Tak jak ktoś wyżej pisał, większość produktów typu "TURBO BDSM BURNER 5000 USA JAY CUTLER 30CM+" oparta jest na kofeinie, reszta placebo.