Wpis z mikrobloga

@Student_Bartolomeo: Od początku prowadzenia działalności korzystam z infaktu i tutaj zostanę. Mam ogarniętego księgowego, a sama apka jest mega fajna. Mogę dać Ci więcej namiarów jak się zdecydujesz, chyba da się konkretnego księgowego polecić.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Student_Bartolomeo: jako księgowy stanowczo odradzam prowadzenie księgi handlowej. Już samo JDG dla wielu jest wyzwaniem i po czasie przychodzą w celu zrobienia korekt, dosłownie kilka dni temu przyszedł kontrahent który prowadził JDG w mBanku i tak było po księgowane że był kilka tysięcy w plecy, na całe szczęście można złożyć korekty i już zostaje księgować się u nas.

Można by rzec że dzięki zapłaceniu za usługę korygowania poprzedniego roku, ma za
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Student_Bartolomeo: ajjj, to coś mi się źle kojarzyło i pomieszałam, chyba faktycznie maja tylko kpir :p ale tak jak kolega wyżej napisał, jeśli nie masz dużej wiedzy na ten temat to warto zlecić prowadzenie spółki komuś, kto siedzi w temacie i będzie na bieżąco ze zmianami
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Student_Bartolomeo: zależy od miasta i stopnia zaawansowania dokumentów, mam spółkę która ma też dosłownie 10 dokumentów ale robią ciągle coś nowego i zajmują czas, więc płacą więcej niż tacy 'spokojni' :p a jeśli masz jakieś schematyczne to moim zdaniem i tak dobra i niska cena, przede wszystkim dla Twojego spokoju
  • Odpowiedz