Wpis z mikrobloga

Jestem świeżo po spotkaniu z Prezezem

Coż mogę powiedzieć o tym spotkaniu. Stwierdzenie "skoro jest tak dobrze, to czemu jest tak źle" mówi wszystko. 3 miejsce w lidze to jak widać trochę za mało w tym sezonie. W końcu to normalne, apetyt rośnie w miarę jedzenia. Rok temu 3 miejsce, teraz zarząd chciałczegoś więcej.
Mimo to zostałem pozytywnie zaskoczony, przedstawiono mi plan na najbliższy sezon oraz następne 4 lata.
Na sezon 21/22 mamy zajać po prostu miejsce w górnej połowie tabeli - jak najbardziej relne. Dzięki temu zdobywamy też czas na przebudowęzespołu bez olbrzymiej presji. Mimo to planujemy znów walczyć o podium.
Do tego skład ma być budowany z głową, stąd minimum 2 letnie kontrakty dla zawodników, mamy nie dopuszczać do sytuacji że ktoś nam nagle ucieka z zespołu.
Budżet płacowy - również bez problemu, co roku mieścimy się w limitach, dzięki czemu jesteśmy gotowi na jakie abstrakcyjne sytuacje na rynku czy świecie. Nie wiadomo kiedy znów pojawi się jakaś grypa hiszpanka, któa mogłąby zniszczyć gospodarkę.
Puchar Polski - moze wreszcie dojdziemy do tego cholernego ćwierćfinału.
Największe obawy mamy z Gino o Puchar Niespodzinkę, czyli Europa Conference League. Nikt nie wie czego się spodziewać.
To co mi siębardzo spodobało to nowy etos - mamy grać wysokim pressingiem, taki miałem plan na najbliższy sezon.

Kiedy czułem że spoktnie dobiegało końca, pozwoliłem się zapytać o nowy kontrakt dla mnie. Ten w końcu kończył mi się z końcem czerwca.
Usłyszałem:

Oczywiście Panie Trenerze, jesteśmy zadowolenie z wyników. Dlatego mam propozycję kontraktu na kolejne 2 lata z delikatną podwyżką


No i bomba. Podpisałem.

Na koniec dostałęm jeszcze informację o naszym budżecie transferowo-płacowym na najbliższy sezon. Dostałem pełną dowolnosć co do modyfikowania środków z płący na transfery i odwrotnie. Dzięki temu mamy 8,6mln zł na transfery i 500tys zł na nowe kontrakty.

Przed nami pozostały dwie rzeczy:
- znalezienie kilku solidnych graczy, którzy wzmocnią zespół
- przygotowanie nowej taktyki, cały czas waham sięmiędzy 3 ustawieniami:
1) 1-4-1-2-2-1
2) 1-3-2-3-1
3) 1-4-2-2-2

Uznaliśmy z całym sztabem iż pozwolimy naszym Socios wyrazić swoją opinięco do ustawienia formacji poprzez internetową ankietę. Jednocześnie zaznaczyliśmy iż na pewno weźmiemy pod uwagę ich sugestię, jednak nie obiecujemy że wybierzemy ustawienie, które wygra w głosowaniu.

Z końcem czerwca odchodzi od nas Kuba i Marcin Wasilewski, którzy przechodzą na emeryturę. Opróćz nich odszedł również Łukasz Burliga, któremu w głowie namieszał agent - nie chciałz nami przedłużyć umowy.Wielka szkoda, świetnie wymieniał się z Davidem Niepsujem.
Łącznie dzięki temu w kasie zostało około 70tys zł miesięcznie.

Tyle jeśli chodzi o plany na przyszły sezon.

Wracając jeszcze do świezo zakończonego sezonu 20/21:
W głosowaniu kibiców Wisły Kraków, zawodnikiem sezonu został Aleksander Buksa
Zawodnikiem sezonu Ekstraklasy rónież został Akesander Buksa
W 11 sezonu dwóch naszych graczy - Mateusz Lis i Aleksander Buksa.
Królem strzelców został oczywiscie Aleksander Buksa z 22 trafieniami w lidze.

Czas wziąć się za ciężką pracę i przygotować zespół do kolejnego sezonu. Gino tym razem nie będzie odpowiadał za przygotowanie fizyczne bo znów ich zajedzie.

-------------------------------------------
#spidermanager #wislakrakow #footballmanager
Pobierz SpiderFYM - Jestem świeżo po spotkaniu z Prezezem

Coż mogę powiedzieć o tym spotka...
źródło: comment_1585763458ye3MWvGbe16HxahpnTvyRF.jpg

Według Socios, zespół powinien grać formacją:

  • 1-4-1-2-2-1 48.5% (16)
  • 1-3-2-3-1 21.2% (7)
  • 1-4-2-2-2 30.3% (10)

Oddanych głosów: 33

  • 2