Wpis z mikrobloga

Śmieszne. Koleś słynący z tego, że był prywatnym białorycerzykiem Agaty, znanej też jako @Bloodymassacre26 ma czelność wytykać ludziom co jest męskie a co nie, i jeszcze do tego podbija narracje wedle której mężczyznę definiuje nieczułość, bo według pajaca mężczyzna nie może płakać. Według takich ludzi mężczyzna nie ma prawa do słabości. A kobieta ma, przecież kobieta nie może być #!$%@?ą, tylko facet, co?

Czy ktoś mi wreszcie wytłumaczy czemu mężczyźni dla mężczyzn są takimi #!$%@?? Czy możecie wreszcie przestać srać we własne gniazdo?

#przegryw #blackpill #redpill #mgtow #bekazpodludzi
@Nudziarz-Spokojny
Pobierz T.....i - Śmieszne. Koleś słynący z tego, że był prywatnym białorycerzykiem Agaty, zn...
źródło: comment_15857570571bLWfXi0gjpYXqnRd8kQhX.jpg
  • 24
@Thachi: nie lubię bardzo generalizacji, w tym przypadku możesz mieć racje w jakimś stopniu, lubienie na fb stron kibolskich sugeruje nieco inny gust niż gadała na wykopie. Może niska introspekcja i dlatego narzekała na wszystkie wiązki, że nie wyszło, bo na silę chciała wybierać inny typ?
nie wiem, słabo ją znałem, nie chce gadać głupot, dla mnie tam miła była ¯\_(ツ)_/¯