Wpis z mikrobloga

@Zachodniopomorzanin: w sumie wystarczy wejść po każdy film menela i 3/4 komentarzy
-idź wreszcie do normalnej (xD) roboty
-ja pracuje i zarabiam mniej od niego
-przestań brać od ludzi pieniądze
inaczej niż zwykły polski ból dupska o to, że przygłupi alkoholik zaczął sobie lepiej dawać w życiu niż widzowie tego nazwać się nie da. bo to jednak boli śmiejesz się z tym który pije mocz, a potem patrzysz na pobory swoje
@KrzysztofSuchodolski: Wiadomo że są takie zakompleksione jednostki o których piszesz, no ale #!$%@? używanie tego jako jedyny argument obronny w stronie matko-oprawcy, niezależnie czy się przyczepia do jego zarobków, czy do czegokolwiek ¯_(ツ)_/¯ ? W ogóle skąd niby oznaka że takie przykłady jakie wymieniłeś mają sugerować zawsze ból dupska, poza tym drugim, z którym ja szczerze się nigdy nie spotkałem?

To, że znęcał się psychicznie nad matką to fakt tylko pod filmami większość komentarzy jest na zasadzie
-wróć na budowę bo nie masz prawa zarabiać siedzą przed komputerem
w domyśle jareczek jest za stary żeby zarabiać mając #!$%@? jaja przed pecetem. a co do drugie to akurat dotyczyło majora, ale czarne majty często pisał jak wracał po pracy ze trzeba bylo zostac menelem i zarabiac na lajtach, a nie #!$%@? jak dziki