Wpis z mikrobloga

skonczyłem wczoraj "shadow of the colossus" i dawno sie tak przy grze nie wkurzałem jak tutaj XD strasznie kwadratowa mechanika i czasem nielogiczne pomysły na walki z bosami (np ten ostatni gdzie trzeba z pleców przeskoczyć na ręke z ręki na ręke strzelić z łuku i skoczyć na ramie XD) mimo wszystko rozwalenie każdego następnego kolosa sprawiało mi frajdę.
a jak wam podobała sie gra? skonczyliscie cała? kilka razy miałem ochote wylaczyc i juz nie wracac do tytułu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#gry #ps4 #konsole
  • 15
@ampap: wczoraj sobie zapodałam, strasznie wkurzająca rotacja kamery szczególnie przy wspinaniu się.
Ogólnie to tak; nie lubiłam w Guild warsie misji z puzzlami bo zawsze spadałam
Boje się jak cholera ogromnych bossów XD
Generalnie odpadłam przy pierwszym kolosie bo jestem dupa nie gracz.
@HaloHet: prawda kamera to porażka XD generalnie te kolosy maja problem Cie zabić (maja z 3-4ruchy jak uderzenie noga, mieczem, piescia i mozesz biegac kolo nich bez utraty HP) generalnie gra nie proawdzi za reke i trzeba samemu sie domyśleć o co chodzi no albo ja jestem tak głupi.
jak masz jeszcze chęci to warto przysiąść jeszcze raz i spróbować.

jazda na koniu to tez jak sterowanie czołgiem (°
@ampap: też niedawno przeszedłem. Sterowanie tragedia, pusty świat, fabuła nijaka, ale satysfakcja z zabicia bossów jakaś tam jest. Teraz żeby Cię zdołować obejrzyj sobie na YouTube jak ludzie przechodzą to w półtorej godziny. Prawie każdy boss ma jakieś glitche ( ͡° ͜ʖ ͡°)