Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki

Dostałem takie oto pismo z US i zakładam że chodzi o niezapłacony mandat (skoro US w Opolu dostał kopię). Co mogę teraz zrobić, szybko zapłacić, kontaktować się z tym komornikiem czy co? Dodam, że czekam jednocześnie na zwrot podatku z US więc zakładam że ten zwrot pójdzie na to zajęcie (292 zł). Mandat z tego co kojarzę był na kwotę 220 zł. Ktoś coś podpowie?

Sorry za jakość zdjęcia, robiła je 61-letnia kobieta (moja mama ( ͡º ͜ʖ͡º))

#kiciochpyta #prawo #mandat #egzekucja
slavko17 - Mirki i Mirabelki


Dostałem takie oto pismo z US i zakładam że chodzi o n...

źródło: comment_1585735761IvW6gczqPx87IIsBvEbAD0.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@slavko17: Kontakt do komornika znajdziesz na internecie, możesz nawet maila napisać. Zapłać żeby mieć z głowy albo poczekaj aż sam Ci ściągnie z konta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@samokost-amschtal Nie no, napisałem przecież że się pytam czy mam to szybko zapłacić w kwocie w jakiej był wystawiony mandat, czy kontaktować się z tym komornikiem. Nie chcę żeby się nagle okazało że ja zapłacę, do tego zajmą mi zwrot z US i wyjdzie na to że zapłacę za dużo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@slavko17: widzę nie tylko ja dostaję takie pisma xD jeden od US drugi od komornika sądowego. W jednym i drugim przypadku weszli Mi na pensje + blokada środków na koncie w wysokości mandatów
  • Odpowiedz
  • 0
@slavko17 a ty OPie masz dług nie tylko w urzędzie skarbowym (komornik skarbowy) ale i u komornika sądowego. Masz dwie sprawy i doszlo do zbiegu egzekucji, stąd takie pismo. Także Mirku widze że się nazbierało ( ͡º ͜ʖ͡º) nic tylko bilet do Meksyku kupić ()
  • Odpowiedz
  • 1
@slavko17 spokojnie, wykonaj dwa telefony :
1. Do tego urzedu skarbowego
2. Do komornika sądowego z Bydgoszczy wskazanego w piśmie.

Tam się wszystkiego dowiesz, ile, za co i dlaczego.
Powodzenia
  • Odpowiedz