Wpis z mikrobloga

  • 121
@Simple-Man Ty wstaje rano i pomykasz do pracy na 8. Dziadki też mają swoją pracę, trzeba do sklepu, do lekarza, na ryneczek na ploty i autobusem na pętlę i z powrotem xD
  • Odpowiedz
@Lwica90: ja to byłem pewien że to błąd i skorygują - bo tak logicznie patrząc na to, sensem było by, aby osoby 60+ mogły TYLKO ROBIC ZAKUPY i wychodzić w godzinach 10:00-12:00

Oni dostali swoje godziny jako przywilej i dodatkowo mogą wyjść kiedy zechcą xD głupota.
  • Odpowiedz
@ravau: no dokladnie ,godziny dla seniora,pomoc dla seniora a co to tak jakby oni z kosmosu sie wzieli i nagle trzeba im wszystko zapewnic a oni maja w wiekszosci wszystko w dupie,sami mowia ze sie nie boja i ze na cos trzeba umrzec no masakra , pieniadze pod lozkiem chowaja , zarcia zapasy robia a i tak dziennie w sklepie wielce zaradni
  • Odpowiedz
@ravau: myślałam o tym dziś w nocy. Rząd nie może wprowadzić czegoś takiego ze stare baby mogą robić zakupy tylko 10-12 bo to by wyglądało na swego rodzaje dyskryminacje. Szkoda, mogą tylko sugerować. A wiadomo ze będą łazić cały dzień po te 2-3 rzeczy i tak codziennie...
  • Odpowiedz
@Simple-Man starsza osoba z mojej rodziny wczoraj chciała iść do sklepu i pytam się jej po co? Wszystko w domu jest. Odpowiedziała: "no tak się przejść, popatrzeć co tam jest nowego". Mówię jej ok idź ale zanim pójdziesz to mi pokaż w czym cię do trumny spakować... Albo w sumie nie pokazuj. I tak cię wsadzą w tym w czym będziesz leżeć na łóżku szpitalnym i zabronią otwierać trumnę bo wirus. Jakoś
  • Odpowiedz
@dajeplusy: jak nie może? xD

https://www.wykop.pl/link/5422059/analiza-statys-pokazala-skutecznosc-srodkow-powstrzymujacych-epidemie-w-chinach/

Skoro inni dali radę zamknąć miliony w domach, nałożyć konieczność chodzenia w maseczkach, to nasi ustalają 1,5m odstępu, oraz inne dziwne wytyczne, a boją się zadbać o swój elektorat?

Proste, osoby powyżej 60r życia, mają siedzieć w domu, a rodzina/sąsiedzi pomagać, a jeśli to niemożliwe, to mogą wyjść pomiędzy 10:00-13:00.

Reszta społeczeństwa idzie do pracy na 6/7/8/9/10, więc gdy obywatel pracujący na tych starszych ludzi
  • Odpowiedz