Wpis z mikrobloga

Jeżeli ktoś nadal zastanawia się na kupnem we wczesnym dostępie to rzućcie okiem chociaż na listę bugów. Wielu podobno nie ma większych problemów, ale jak ktoś ma pecha to nawet nie uruchomi gry. W moim przypadku wycieki pamięci, nie pozwalają w ogóle na grę w single playerze. Po 2 minutach patrzenia na mapę podróży (bez ruchu) gra zżera cały ram. Odpowiedź studia: resetujcie komputer. Chciałem przynajmniej zobaczyć multiplayer testowany przecież w beta testach, niestety nie działa na Windows 7. Odpowiedź studia: kup se Windows 10.

Biorąc pod uwagę ile jest błędów krytycznych i to, że dzisiejsza łatka podobno powoduje nowe crashe, nie za szybko gra w moim przypadku stałaby się grywalna. Niestety musiałem wystąpić o refundację. Wiem, że to małe studio i podobno na bannerlordzie "uczy się jak zrobić grę", ale po tych 8 latach mogliby się już nauczyć. Przypominam, że silnik powstał 5 lat temu. Czuję się bardzo zawiedziony po tylu latach czytania newsów.. Nie spodziewałem się cudów, ale myślałem, że uda mi się przynajmniej stoczyć kilka bitew.

Nie piszcie mi proszę, że to przecież wczesny dostęp, bo wczesny dostęp oznacza stabilne core z ograniczoną funkcjonalnością, a nie produkt, bez beta testów i z memory leaks na takim poziomie.

#bannerlord
  • 6
@Tytanowy przykro mi że z powodów technicznych nie możesz cieszyć się tą wspaniałą produkcją. Osobiście nie spotkałem się z żadnym błędem oprócz okazjonalnego prześwitywania wąsów w widoku pierwszoosobowym. Na twoim miejscu nie brał bym zwrotu i po prostu poczekał, singiel jest nowy i pewnie po tygodniu, dwóch jak wyjdzie kilka łatek sytuacja się ustabilizuje.
bo na 7 tego chyba w ogóle nie testują

@Tytanowy: Trochę ciężko wymagać od twórcy gier wspierania systemu którego już sam microsoft nie wspiera. Win 7 ma już tylko 12% użytkowników steama ( ͡° ʖ̯ ͡°)