Wpis z mikrobloga

Dodaję i usuwam laptopy, bo znikają lub im szybko zmieniają się ceny tak, że muszę przerabiać całe przedziały co jest spowodowane masowym wykupem w związku z pracą i nauką zdalną. Jesteśmy też na progu nowych generacji i sklepy zaczynają wyprzedawać te starsze, wyniki pierwszych recenzji pokazują, że nowe ryzeny 4XXX będą świetne byleby laptopy z nimi zostały dobrze wycenione. Postanowiłem, że w tym wpisie będą wrzucał każdy przedział jak tylko zrobię, a nie jak zwykle nowy wpis ze wszystkimi z zestawieniem laptopów na kwiecień 2020 później. Chciałbym również wszystkim życzyć zdrowia i byście na siebie uważali oraz niepotrzebnie nie narażali.
#pustulkowelaptopy #laptopy
  • 84
@mscycling: Też o tym myślałem, ale czy widziałeś go na żywo? Bo ma takie wcięcia pomiędzy górą,a dołem i ma taki raczej "agresywny" gejmerski wygląd. Ja bardziej stawiam w coś typu Lenovo Ideapad
@Bellie: Mi zawsze powtarzali, że komp do grafiki to komp gamingowy - wszak obie rzeczy opierają się na wyświetlaniu grafiki:P Oczywiście nie mówię tu o rakiecie za 20k, tylko sugeruję, że przy składaniu skrzynki warto wziąć pod uwagę ten aspekt.
@woocash23 tak, chciałem ideapada, ale mam.voucher na hp. I tak jest malo gamerski ten czarno bialy- moglo być gorzej ;) wiadomo, wolałbym cienkiego placka z alu obudowy, ale nie będzie tak wydajny. A jak juz mam wydawac to wole kupic takiego kabana niż zalowac za dwa lata, ze mi cos muli
Btw. kupować w kwietniu lapka z gtx1650 czy poczekać na maj?


@mscycling: @woocash23: Kto wie, może nawet później by złapać coś z nowymi ryzenami i np. 1650 Super lub 1650 Ti, debiut 2 kwietnia, kiedy to realnie będzie dostępne maj, a kto wie czy nie czerwiec, więc w takim wypadku to zależy do jakiej kwoty szukasz oraz jak niezłą promocję złapiesz.

@Bellie: Stary refurb z dużą przebitką.

Aż taką
a laptopy w cenie 3200-4000zł z twoich obserwacji też drożeją? Bo kilka dni temu mnie naszło że by mi się przydał, ale teraz nie wiem czy nie odłożyć zakupu( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Gosiorekkosiorek: Trochę też, ale ludzie póki co bardziej rzucili się na te tańsze.

a zrobisz na stacjonarki najlepiej z wodnym chłodzeniem tak do 6-8k? bo taki planuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a kiedy nowe ryzeny zawitają w polandii?


@babicz99: Kto wie, wydawało mi się, że 2 połowa kwietnia, ale teraz już chyba maj lub później. W Chinach, Korei, Japonii i Tajwanie fabryki już pracują.
@krabat: Ludzie się brzydzą używek, więc jeszcze tak nie, ale oczywiście hurtownikom teraz będzie ciężej ciągnąć palety ze Skandynawii, Francji, Holandii i Niemiec.

czy czekać na coś lepszego?


@malinowydzem: Może złapiesz coś ciekawszego, ale też policz, czy drugiej 8GB kości i dysku nie kupisz sam taniej.

Z 17-stek z 8 rdzeniowym 4800H są póki co zapowiedziane tylko Asus TUF Gaming A17 FA706 i MSI Bravo 17.