Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Myślicie, że kobieta w wieku > 30 lat, która nie była w żadnym związku i nadal jest dziewicą ma szansę znaleźć jeszcze normalnego faceta?
Czy potencjalny partner dowiedziawszy się o tej przypadłości pomyśli, że jestem nienormalna/chora/coś musi być ze mną nie tak/ i ucieknie w #!$%@??
Domyślam się, że pewnie znalazłby się chętny desperat, ale tacy mnie niestety nie pociągają
Uprzedzając pytania, nie mam otyłości ani mordy paszczura. Wyglądam przeciętnie, takie 5/10. Nie jestem też #!$%@?ęta i nie mam listy 50 wymagań w stosunku do potencjalnego partnera. Nie mam wielu znajomych, dużo siedzę w domu. Do tego dochodzi nieśmiałość i kompleksy na punkcie wyglądu.
Z jednej strony chciałabym to zmienić, a z drugiej mam obawy.

#zwiazki #seks #niebieskiepaski #rozowepaski #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
  • 14
GigantycznyŻniwiarz: "kobieta w wieku > 30 lat, która nie była w żadnym związku i nadal jest dziewicą"

Coś takiego w ogóle istnieje? Jeżeli waży ponad 100kg albo jest ultra brzydka to jeszcze da się jakoś zrozumieć, ale jak jest chociażby przeciętna z wyglądu to masakra, żaden facet aż tak nie zarazykuje. Znacznie większa szansa jest na wygranie w totka.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
OP: @NewEpisode: moje życie to jeden wielki bait
@Jasmo: na razie mam tinderka, ale opory przed angażowaniem się w spotkania. Byłam tylko na jednym. Potem gość pisał do mnie, pytał m.in. o historie związkowe i spanikowałam
@SpoconyDryblas: brzydkiego bym nie chciała, ale taki dynamiczniak 7/10 tylko wyrucha i zostawi. Lepiej szukać domatora siedzącego z piwem, któremu będę gotować obiadki
@zordziu: nie nastawiam się od razu na związek