Wpis z mikrobloga

Od 2 miesięcy jestem zdecydowany na zmianę auta, padło BMW e90 ( ͡° ͜ʖ ͡°). No ale niestety gdy już zdecydowałem się na konkretny model dzięki Mirkowi z tagu #bmw zacząłem się zastanawiać czy warto teraz zmieniać auto podczas obecnej sytuacji. Pomijam kwestie bezpieczeńtwa, ale czy to dobra pora na inwestycje tego typu. Z jednej strony idzie kryzys, a z drugiej może ceny będą atrakcyjniejszej. Co sądzicie Cumple #motoryzacja #samochody
  • 13
@Kanye__West: lepiej 330d :) a jak juz bedziesz jednak chcial 2.0 to klapki w kolektorze do wywalenia odrazu, sprawdz kolo pasowe, dwumase, czy nie dymi i tak dalej ,najlepiej pojedz z kims kto ma pojecie o ile sam sie nie znasz, bo koszty moga byc nie male :)
@paweucio: Wiem, że lepiej ale no budżet ogranicza ;(. Mam kolegę który coś tam się zna wiec zobaczymy. Pierw chciałbym znaleźć dobra partie bez xdrive i fajnym wyposażeniem. Dziękuje za porady! : ( )
@Kanye__West: zacznij dzis, za pol roku moze znajdziesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) pamietam jak szukalem mojej 320d ale w e46 z 10 lat temu, skonczylo sie na tym ze sam sprowadzilem z niemiec bo w polsce same kombinowane strupy byly:P

Powodzonka :)
@Kanye__West: mobile.de i autoscout24 w tamtych czasach, pojechalem po jedno ale bardziej mi przypasowala inna co tez w tym komisie stala no i cyk. Spokojnie czasy sie zmienily, handlarze tez moze Tobie bedzie latwiej :)