Wpis z mikrobloga

@JakTamCoTam: Mogli. Zresztą na necie są oddolne inicjatywy lekcji online, żeby siedzieć w domu. Mark Robber, jeden z bardziej znanych YouTuberów, który wrzuca tylko 12 filmów w roku, jeden na miesiąc, wziął się za nauczanie. Trzy filmiki w tygodniu. Wszystkie z nauk ścisłych i pytań, które dzieciaki nurtują. Studio za 5 zł, #!$%@? na maksa, wszystkie eksperymenty robione tak, żeby dzieciaki mogły je powtórzyć i nawet mimo tego, że jestem
Sarpens - @JakTamCoTam: Mogli. Zresztą na necie są oddolne inicjatywy lekcji online, ...
  • Odpowiedz
@JakTamCoTam: to jest nauczanie dla gówniaków? skoro dorosłe wykopki się przy tym nudzą a rozumieją wszystko to teraz wyobraźmy sobie co mają z tematem młodsi którzy starają się czegoś nauczyć w taki #!$%@? sposób xDDD
wstręt do nauki, szkoły i całego tego #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@amator_marynowanego_czapi: miałem w liceum identyczne, ale raz, że to było 10+ lat temu, a dwa, że to i tak stało jako zapychacz - jak przyszło co do czego, to nam nauczycielka przyniosła prawie nówki, z ładnie dociętych kawałków szyby, poklejonych silikonem, z ładnie pochytanymi sznurkami, a nie jakieś dziadostwo pamiętające Gierka XD
  • Odpowiedz
studentów, którzy by to fajnie i wybuchowo pokazywali, tak żeby wszystkich zachęcić


@JakTamCoTam: Widać, że nie znasz zbyt wielu studentów... Większości nawet wykładowców się nie chce "fajnie i wybuchowo" pokazywać, a co dopiero studenciakom XD
  • Odpowiedz
@amator_marynowanego_czapi: ZA 2 MILIARDY ZŁOTYCH TO ONI POWINNI MIEĆ #!$%@? MODELE 3D W 4K, W TYM O GRANIASTOSŁUPACH POWINNI UCZYĆ W WIRTUALNEJ RZECZYWISTOŚCI

A NIE #!$%@? NA GRANIASTOSŁUPACH Z PRZEKĄTNĄ ZE SZNURKA JAK W BIEDNEJ SZKOLE W PIECKACH DOLNYCH #!$%@?

ALE SIĘ ZDENERWOWAŁEM
  • Odpowiedz