Wpis z mikrobloga

@iacenzo777: To jest DVD z kinem domowym, bardziej do podpięcia pod telewizor a nie pod komputer. Te satelitki raczej nie grają zbyt dobrze, mam podobne jako głośniki tylne i ich pasmo zaczyna się od 100hz a kończy na 10-12hz. Co prawda jeśli masz suba to bas nie stanowi problemu, ale za dużo wysokich nie będzie.
Za 200zł albo podobnie masz zestaw 5.1 do popięcia typowo pod komputer, bez problemowo z lepszymi
@iacenzo777: Powinienieś być zadowolony. Kartę dźwiękową zawsze warto kupić, bo integry to loteria (raz gra nieźle, raz beznadziejnie). Jeśli masz w komputerze slot PCI albo PCIe (ten krótki) to możesz kupić kartę wewnętrzną, np. Xonara DX albo X-Fi. Ja mam stareńką Audigy i gra dobrze, co dopiero X-Fi. Tych zewnętrznych nigdy nie miałem i nie testowałem, dlatego nie wiem jakiej są jakości ale nie powinno być źle.
@BLiNDEAD: a i sprawdzilem ten zestaw kina domowego LG 5.1 co moge kupic to on ma z tylu na glosnikach napisane : MAX POWER 60W (PROGRAM) i na soobwoferze MAX POWER 140W (PROGRAM). Może jednak ten zestaw od kina kupić?
@iacenzo777: To jest maksymalna moc jaką mogą przyjąć te głośniki przed uszkodzeniem. To DVD/kino domowe pobiera z prądu 50W według tabliczki znamionowej (pic rel). Skoro pobiera 50W to nie ma opcji żeby miało moc 60W na każdy głośnik a już tym bardziej 140W dla subwoofera. Jeśli kupujesz od kumpla to idź do niego i niech Ci podłączy zestaw, zobaczysz jak to gra. Najlepiej u Ciebie w pokoju, tam gdzie ma być
B.....D - @iacenzo777: To jest maksymalna moc jaką mogą przyjąć te głośniki przed usz...

źródło: comment_15859326408GriiuxP6xmMlNYZ5bdOqu.jpg

Pobierz
@BLiNDEAD: okeej, ale myslisz ze jest szansa, ze to moze porownywalnie z tymi logitechami grac 5.1? Wolalbym od kumpla to kupic, bo sprawdzone sa przynajmniej, ze smigaja, no i plytki audio cd odtwarza :D
@iacenzo777: Masz dwa wyjścia: 1. Kupić coś z odtwarzaczem płyt i głośnikami (ja szedłbym w stronę jakieś wieży) albo kupić głośniki i napęd DVD do komputera (jeśli to stacjonarka to napęd kosztuje od 20 do 50zł, czyli grosze).