Wpis z mikrobloga

Pamiętacie jak 6 dni temu pisałem o fajnych promkach na Lego?

Oczywiście moje zamówienie na 21319 Central Perk za 252,89 zł z darmową dostawą zostało anulowane. Fajnie, że kupiłem to na prezent dla żony, która ma bzika na punkcie Friendsów, a teraz nie mam prezentu i albo wymyślę coś na szybko, albo kupie ten zestaw za ~300 zł. Nie lubię takich akcji.

livro.pl - nie polecam.

#lego #livro #friends #niepolecam trochę #oszukujo #sklepyinternetowe #smutnazaba #legochweda
  • 7
@chwed: ja zamówiłem 2 paczki od nich w ten piątek i dostałem obydwie. Ale jedna przyszła owiniętą taśmą empiku. Więc jest szansa, że to inna spółka Empiku jest (albo z empiku biorą lego/inne produkty), a wtedy takie zachowanie (anulowanie) nie jest niczym nowym. W końcu to normalna praktyka Empiku...
@chwed: Zrobiłem u nich dwa zamówienia w poprzednim tygodniu. Oczywiście oba anulowane bez podania przyczyny. Na infolinii tłumaczenie, że stan magazynowy się nie zaktualizował... Nie polecam.
@damw: livro.pl to jakaś spółka córka Empiku bo mają te same stany magazynowe i często też ceny. Obsługi kleinta uczą się zatem od najlepszych. ( )
livro.pl to jakaś spółka córka Empiku bo mają te same stany magazynowe i często też ceny. Obsługi kleinta uczą się zatem od najlepszych. ( )


@Agrael91: fuck. Gdybym wiedział, to bym tam nie kupował. Mam swoją zasadę, że w empiku nie kupuję (za całokształt twórczości). A tutaj mnie gnojki podeszli inną spółką :/