Wpis z mikrobloga

@AllieCaulfield:

Zainspirowany wczorajszym wpisem o Invicta i na prośbę kolegi @CptSpaulding w tym wpisie wrzucamy najbardziej "obciachowe" czyli ładnie mówiąc osobliwe zegarki jakie mieliśmy okazję zobaczyć. Można prawdopodobnie z samej Invicta zrobić długą nitkę... :) ale może pojawi się też coś innego.
Zapraszamy do zabawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zegarki #glupiewykopowezabawy #modameska
Pobierz AllieCaulfield - @AllieCaulfield:

Zainspirowany wczorajszym wpisem o Invicta i na ...
źródło: comment_1585643908R0qdZWzwuqBfOTXzgksoq8.jpg
  • 19
Chyba każden jeden Hublot Big Bang


@m_bielawski: Ja chyba jestem ogólnie kryptowieśniak i ukryty cygan, ale moim zdaniem niektóre big bangi są ładne. Owszem, ten który wkleiłeś jest wyjątkowo ordynarny, ale np. takim tytanowym na gumie bym nie pogardził. Nie oznacza to, że gdybym szukał zegarka w tym budżecie to wybrałbym Hublota, ale część ich produktów mi się podoba. Podobnie mam z Richard Mille.
@m_bielawski: Ja spokojnie znalazłbym coś dla siebie:
https://www.hublot.com/en/collection/big-bang/big-bang-integral-all-black-42mm
https://www.hublot.com/en/collection/big-bang/big-bang-unico-titanium-ceramic-42mm?serie=207
(warto spojrzeć na zdjęcia z innego kąta, bo te en face sprawiają wrażenie jakby zegarki były zupełnie nieczytelne.
Tak czy siak, czysta teoria, bo bo 100 tys. na Hublota nigdy nie wydam, a na zegarek Richard Mille bym musiał wziąć kredyt... hipoteczny.
@AllieCaulfield: zastanawia mnie jedna rzecz.. jak to jest, że invicta wypuszcza tyle modeli o przeróżnych wzorach, innych kształtach koperty etc. przecież do tego trzeba przestawić całą linie produkcyjną. im się to w ogóle opłaca? mają klientów na swoje dziwactwa?
@cruelandunusual: trudno powiedzieć. Może mają jakiś sposób na to. Może wykorzystują koperty o podobnych rozmiarach tylko te dodatkowe elementy są jakoś mocowane do tych kopert. Może też niektóre modele nigdy nie powstały. A klientów raczej mają. To że jakaś grupa ludzi interesuje się zegarkami to jest ich/nas zdecydowanie mało. Gdyby entuzjastów zegarków było dużo więcej to te wszystkie marki których nie lubimy nie sprzedawałby tak dużo zegarków. Dla wielu ludzi liczy