Wpis z mikrobloga

@Tatiagla myślałem że też można iść. Ja przeklinałem ze mam 3 miesiące okresu( pracuje prawie 4 lata) ale teraz myślę że to wybawienie. Tak sobie myślę że gdyby mnie chcieli zwolnić to chce 3x pensję minimalną ale jak mówisz że zasiłku nie dostanę to nie wiem czy uprzec się na nie godzenie się na nic. Jest jakaś sytuacja by zwolnić dyscyplinarnie? Używanie telefonu podczas pracy się w to wlicza czy to za
@Tracz_Janusz to masz wybór. Ja bym nie podpisywał. Masz 3 miesiące pensji. Chyba że mało zakładów jest koło ciebie i to jest jedyną praca to wtedy bym podpisał. Musisz sam zdecydować. Ja jestem.teraz na 2 tyg urlopu przymusowego więc mam czas. A nie masz obiecane se wrócisz, nikt nie wie jaka będzie sytuacja na rynku i czy firma będzie istnieć. Musisz to przemyśleć
u mnie januszex zmuszony zamknąć wszystkie punkty dał do podpisania za porozunieniem z opcją powrotu, albo bez podpisu ze spalonym mostem za sobą. Sam nie wiem co zrobić.


@Tracz_Janusz: ja bym bral 3 miesiace. dobra pora na zmiane januszex bez skrupolow. kase zobaczysz predzej czy pozniej, a do roboty raczej nie wrocisz jak nie jestes pupilkiem szefa, bo idzie kryzys