Wpis z mikrobloga

Jak to jest? Czy jak mój ojciec (informatyk) zarabia 4000-4500 zł i mama (lekarz stomatolog) 2000-2500 zł to w Polsce dużo? I tak mamy kredyt do spłacenia za samochód i dość wysokie rachunki (chociaż i tak powoli wychodzimy. W sumie inflacja duża, więc te zarobki się nie liczą.) Potem usunę wpis, jak się popytam.
#kiciochpyta #zarobki
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Waderra: Nie mam nawet pojęcia, co mogłabym robić, oprócz bycia muzykiem rockowym. No, niby z języków obcych całkiem dobra jestem, ale boję się popełniania błędów. No mogę nie zarobić, choć to głupie obawy. A z matmy u mnie kicha, choć niby się polepszam.
  • Odpowiedz
@joolekk: Ale moi rodzice się urodzili w 1963 r. Nie mówię, że to źle, ale to dziwne, chociaż w tym kraju nie ma co mieć tak wcześnie dzieci, nawet ja w tym wieku jestem niegotowa.
  • Odpowiedz
@blablaelotrzydwazero: twoja mama nie myślała o prywatnej działalności? Przecież stomatologia to dobra fucha. Po za tym, pięć lat temu bo nie wiem jak teraz moi rodzice mieli z 3k emerytury i niczego mi nie brakowało, aczkolwiek dużo sam sobie dorabiałem bo nigdy nie lubiałem być od kogoś zależny kiedy nawet się uczyłem. To głupią stówę zarobić w sobotę było sztosikiem
  • Odpowiedz