Wpis z mikrobloga

@Opipramoli_dihydrochloridum: typowe prawackie pieprzenie. Wszystkie inne sprawy należy odłożyć, bo prawaki nei są w stanie zrozumieć, że normalnie ludzki mózg jest w stanie ogarnąć wiele rzeczy i nie ma powodu, żeby wszystko inne stało. SKoro procedowane są jakieś poprawki, które są złe to ona walczy o to, żeby ich nie przegłosować. W czym problem? xD
@Opipramoli_dihydrochloridum: typowe prawackie pieprzenie i neizdolność mózgów z wbitym gwoździem do ogarniania kilku spraw równocześnie. Rozumiem, że ma olać swoją pracę i pozwalać na szkodliwe rozwiązania bo koronawirus? xD I co ma robić? Pisać na wykopie tak jak ty, że hur dur epidemia i w żaden sposób nie pomóc? Co to niby zmieni w tej kwestii? Weź mi wyjaśnij typie jaki sens miałoby gadanie wyłacznie o koronawirusie xD W ogóle zajrzałem
@szybki_zuk

Pisać na wykopie tak jak ty, że hur dur epidemia i w żaden sposób nie pomóc?

Co ty typie #!$%@? to głowa mała
Gdzie ja niby pisze jakieś ‚hurr durr epidemia’. Chyba ci uruchomił generator bingo odpowiedzi brainleta..
‚i w żaden sposób nie pomóc’
No Spurek zajebiście pomaga. Weź zapytaj panią posłankinie jak tam idzie walka z męskimi końcówkami, bo epidemia sama się nie wyleczy
Co ty typie #!$%@? to głowa mała Gdzie ja niby pisze jakieś ‚hurr durr epidemia’. Chyba ci uruchomił generator bingo odpowiedzi brainleta.


@Opipramoli_dihydrochloridum: To ty #!$%@?, że ktośśmiał sięzająć inną sprawąniż epidemia

No Spurek zajebiście pomaga. Weź zapytaj panią posłankinie jak tam idzie walka z męskimi końcówkami, bo epidemia sama się nie wyleczy


@Opipramoli_dihydrochloridum: No i właśnie tu udowadniasz swój debilizm. Niby jak Spurek ma z tym walczyć? Jest epidemiologiem?
@Opipramoli_dihydrochloridum: Jakie ona ma wpływy na losy kraju xD Posłanka opozycyji w europarlamencie xD I ma pisaćWYŁACZNIE o koronie bo... bo co sie stanie xD A jak ci piszę młotku, że władza też nie pisze w mediach społenczosciowych tylko o koronie (nie wiem co by to mialo dac) to udajesz ze nie widzisz. Jesteś po prostu pozytecznym idiotą pisu. Z tymi gołymi babami to widze juz calkie mci sie odkleja xd