Wpis z mikrobloga

@szynszyla2018: wszedłem na jego profil - facet miał nadwagę, widać to szczególnie na zdjęciu jak siedzi i całuje dziewczynę i mu bęben wystaje.

W Holandii 80% pacjentów w szpitalu na ICU ma nadwagę
  • Odpowiedz
via Android
  • 186
@szynszyla2018: wszedłem na jego profil - facet miał nadwagę, widać to szczególnie na zdjęciu jak siedzi i całuje dziewczynę i mu bęben wystaje.


W Holandii 80% pacjentów w szpitalu na ICU ma nadwagę

Facet miał 37 lat, zwykly beben od piwa. Niedlugo zaczna sie zgony leworecznych, zezowatych i rudych.
  • Odpowiedz
@daeun: Nadwaga to poważna choroba, piszę to bez ironii. To, że co drugi facet w okolicach 40 ma "bęben od piwa", nie znaczy, że jest to normalne i zdrowe, to wciąż z 20 kilo, które można by zrzucić
  • Odpowiedz
@daeun: @imateapot: @Anien: Sama nadwaga nie jest aż tak niebezpieczna co wszystko co się z nią wiąże: nadciśnienie, miażdżyca, cukrzyca. Gdzieś czytałem, że lepiej wirusa przechodzą osoby z lekką nadwagą niż za szczupli ale tutaj to pewnie dużo zależy od indywidualnych predyspozycji danego człowieka np. aktywność fizyczna, ciśnienie tętnicze, nieujawnione wady genetyczne, itd.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@szynszyla2018: wszedłem na jego profil - facet miał nadwagę, widać to szczególnie na zdjęciu jak siedzi i całuje dziewczynę i mu bęben wystaje.


W Holandii 80% pacjentów w szpitalu na ICU ma nadwagę

@imateapot:

Czynnik zwiększający ryzyko to otyłość, nie nadwaga w tym wypadku. A różnica jest zasadnicza.
  • Odpowiedz