Wpis z mikrobloga

@AllieCaulfield:

A jednak można czasem zrobić coś co wygląda OK :)
W srodku automat od Seiko NH36 (jeśli dobrze pamiętam)
Koperta 40mm
Zadnego "Invicta" wydrapanego na bocznej części koperty.
Szkło niestety tylko mineralne.
Cena jak był dostępny to około 90$
Z tego co wiem to nie ma go w europejskiej dystrybucji a w USA na dzień dzisiejszy wyprzedany.

#zegarki #zakupy #invicta
AllieCaulfield - @AllieCaulfield:

A jednak można czasem zrobić coś co wygląda OK :...

źródło: comment_1585600033huo38dKp0dnZsK5pLtzA3v.jpg

Pobierz
  • 20
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AllieCaulfield: zawsze uwzględniam stosunek jakości do ceny. Invicta, co by się o niej nie mówiło, wydaje mi się sporo solidniejsza niż chińczyki. W 2018 kupiłem na Amazonie nową Invictę 9403 za 71 dolarów ze wszystkimi oplatami i przesyłką. I mimo tego, że nie jest ideałem, to bardzo lubię ten zegarek. Bo za takie śmieszne pieniądze oferuje tak wiele i po prostu dobrze mi się nosi. Teraz chińczyki, bo przez ostatnie miesiące
@Dominik80:

Nie rozpisałeś się chaotycznie. Zrozumiałem wszystko bardzo dobrze :)

https://www.invictawatch.com/watches/detail/31290-pro-diver-men

Proszę tutaj szczegóły.

Jeśli chodzi o Invicta to kilka zegarków właśnie z linii Pro Diver zasługują na uwagę. Właśnie przez relacje cena/jakość.
Do tego grona można też dołączyć Pagani Design czy San Martin (te marki o których właśnie Jody z JOMW mówi :) też go bardzo lubię. Bardzo zwięźle i na temat content.

Moim głównym celem tego wpisu było pokazanie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AllieCaulfield: dzięki za linka. Wygląda jak następna rozsądna opcja że stajni Invicty. Kuszące.

Masz może jakieś inne fajne kanały yt dotyczące zegarków? Właśnie zaczynam trzytygodniowy sponsorowany przez Borysa urlop, więc będę miał sporo wolnego czasu...
@Dominik80: jasne że mam :)

Oglądam Just One More Watch, TGV, Industrial Design (IDguy podejście do zegarków od strony designu), Just The Watch (tutaj bardzo budżetowe zegarki, lubię gościa który prowadzi kanał), Relative Time (gość mówi jakby przesadził z melisą ;) ale robi fajne ujęcia zegarków), Watch Geek no i oczywiście Watchfinder.