Wpis z mikrobloga

#perfumy
Mimo, że praktycznie zaprzestałem kupowania perfum i wchodzenia na ebaya to ....kolejny ultra rzadki okaz z listy "must have" odznaczony. Gdyby nie powiadomienie na maila to nawer bym nie wiedział, że ktoś takie cudo wystawił za 15 funtów, a pamiętam jak widziałem kiedyś w Polsce z 900 zł ;)
Szkoda, że jeszcze nie wróciło mi 100% węchu po chorobie, więc jeszcze minie kilka dni zanim zaczne się cieszyć zapachem Napoli Kitona.
dr_love - #perfumy
Mimo, że praktycznie zaprzestałem kupowania perfum i wchodzenia n...

źródło: comment_15855598908V9NdjNQxLqhLi3bDySrAi.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@giorgioborgio: nie, dla mnie YT perfum to rak. Większość pimpuje tam za kasę Roja czy inne drogie niszowe przecenione zapachy a mój gust jest tak różny że wątpię by kogoś zainteresowały zapachy, które są rzadkie, nieprodukowane czy mało znane. Nie jestem trendy( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dr_love: kurde, kiedyś szukałem go w necie po ocenach na parfumo.net i tylko na amerykańskim eBay był, za jakieś duże pieniądze. Możesz zrobić kolejną recenzję z tym kitonem().
  • Odpowiedz
  • 0
@dr_love mają być testy na obecność przeciwciał. Też przygotowałem ostatnio i sam bym z ciekawości zrobił żeby wiedzieć czy już mam luz
  • Odpowiedz