Wpis z mikrobloga

Jako zapalony fan sportu - dziękuję, że FAME MMA 6 pozwoliło mi w czasie posuchy przynajmniej trochę poczuć smak
oglądania jakiejkolwiek rywalizacji. Ode mnie duży szacun, bo gala zorganizowana została na wysokim poziomie.

Ale...

1. Odcinacie się od magicala i patologii? W takim razie oczekuję, że Kubańczyk już więcej nie dostanie szansy na walkę.
Zachował się skandalicznie. Człowiek bez jakiegokolwiek honoru. Myśli, że jak pokonał słabszego to cały ferment wokół niego zostanie wyciszony? Jest najgorszym sortem ludzkim, można by zaryzykować nawet, że zwykłym śmieciem niesortowanym.

Magical jakby nie mówić wypromował wam tę federację. Jak trzeba było to staliście z nim ramię w ramię, ale później odwróciliście się do niego dupą. Nie oceniam czy to było słuszne czy nie, ale jeżeli mamy traktować wszystkich sprawiedliwie to Kubańczyk zasługuje na to samo, chociaż dla całej federacji i jej rozwoju ma mniejsze zasługi.Jest PATOLOGIĄ! Co z tego, że nagrywa teraz denne pseudo rapy? Co z tego, że zmienił się? O Magicalu też tak mówiliście a jednak macie go w dupie, więc ten człowiek powinien zostać potraktowany tak samo!

Swoją drogą, żałosne było jak ten idiota wyznawał miłość swojej Oli. Do tej pory nie rozkminił, że jego i tę Olę łączy co najwyżej umowa najmu krótkoterminowego( ͡° ͜ʖ ͡°)

2. Organizacja gali i to co po niej mówił WG jednoznacznie pokazała kto w tej spółce ma coś do powiedzenia i kto bierze na siebie większość spraw w tej federacji. W skrócie - bombel do #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dziękuję! #famemma

PS
Mam nadzieję, że ciśniemy dalej tego pseudo rapera.
  • 13
  • Odpowiedz
@Tesjo: niestety ludzie mają problem z zauważeniem patologii u niektórych osób. Wystarczy, że masz więcej kasy, nie mieszkasz na u2, nosisz markowe ciuchy, masz bogatych znajomych i dziewczynę modelkę.
  • Odpowiedz
@Tesjo: im chodzi o kasę a nie odcięcie się od patologii, jeśli ktoś przynosi im zyski a będzie nawet najgorszym chamem tak jak Kubańczyk to będą go trzymać, magical po złamanej nodze i wyroku stracił jaka kolejek wartosc dlatego się od niego odwrócili
  • Odpowiedz
@abaradabmadafaka: Musiałem usunąć poprzednią wiadomość, bo po piwku x4 napisałem pierdoły ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście, że chodzi o kasę i nikt tego nie kwestionuje, bo to ich firma. Od magicala odsunęli się nie po wyroku, ale po złamanej nodze. Każdy zauważy, że nie był dla nich wygodny i ta sytuacja była najlepszym pretekstem, żeby powolutku odcinać się od U2. Dlaczego? Nie chcieli mieć nic wspólnego z
  • Odpowiedz
@Tesjo: Co wy macie z tym Magicalem i rzekomym "odwróceniem się federacji od niego"? Dlaczego ciągle powtarzacie te farmazony? Federacja miała mu zaproponować walkę kiedy miał złamaną nogę lub kiedy siedział w więzieniu? Nawet nie wiadomo czy dalej może walczyć.
  • Odpowiedz