Wpis z mikrobloga

Kompletnie nie chce budować infrastruktury dużej, bo potem i tak będzie trzeba przebudowywać. Wystarczająco się nabudowałem kiedyś i psu na budę, więc teraz (dawno temu, zanim odłożyłem grę na przyszłość) buduje tylko na już, aby wyprodukowało do windy i na badania. Chciałem zrobić screena, ale to nie odda tego #!$%@?. Poniżej efekt "ja to tu tylko na szybko zbuduje i wyprodukuje". A potem zostaje, służy i jeszcze się trochę rozbudowuje. Żadne spaghetti z #factorio nie może się z tym równać xD. Na tym niewielkim skrawku jest niemalże wszystko łącznie ze sprzętem na tier 7.

Macie takie #!$%@? :D?


Swoją drogą znowu wróciły przycinki

#satisfactory
DanteTooMayCry - Kompletnie nie chce budować infrastruktury dużej, bo potem i tak będ...
  • 17
  • Odpowiedz
@Sababukin: Zczarnolistujcie sobie satisfactory i tyle. Ja gram w obie gierki, na obu tagach przesiaduje i uważam za zasadne użycie tutaj tagu factorio (nie mówię, że zawsze, tylko, że w tym wypadku). Także nie wiem kto prosił, bo ja jako gracz factorio, o nic takiego nie prosiłem.
  • Odpowiedz
@DanteTooMayCry: Jak satisfactory wchodziło to był spam na factorio, wtedy się obie strony dogadały że sobie nie śmiecą na tagach. A według mnie nie, bo jak ktoś gra w factorio to go nie musi interesować satisfactorio i na odwrót, mogłeś użyć samej nazwy, bez tagu.

Jak ja będę grał w call of duty to mam też wołać tag sc i battlefield bo w sumie podobne i inaczej strzeliłem niż w tych
  • Odpowiedz
@Sababukin: Po to masz czarnolistowanie.

Jak ja będę grał w call of duty to mam też wołać tag sc i battlefield bo w sumie podobne i inaczej strzeliłem niż w tych grach?


Nie dlatego, że podobne, tylko dlatego nawiązuje do tej gry i konkretnego jej elementu/zjawiska. Nie wrzuciłem tagu factorio, bo są podobne, tylko zrobiłem porównanie i gracze z factorio, mogą sobie zobaczyć, że factoriowe spaghetti to nic.
  • Odpowiedz
@DanteTooMayCry: Ale nawiązać możesz tekstem a nie tagiem i nie musisz wołać 350 osób, których to w ogóle nie interesuje co nie? Kto chce to sobie subuje tag a kto nie chce to musi dawać na czarną bo dante tak chce? Bez jaj mirek. Nie rób śmietnika na innym tagu bo na twoim ci się zasięgi nie zgadzają. Jakoś na factorio nikt nie woła do satisfactory, da się? Da się.
  • Odpowiedz
@Sababukin: Chce wrzucić tag factorio to wrzucam. Nie podoba się, nie chcesz widzieć tego kontentu - czarnolistujesz. Po to są tagi, aby móc coś przywołać. Po to jest czarnolistowanie, aby zablokować. To jest takie takie proste. Mam wiele wpisów na tagu satisfactory i nigdy nie wrzucałem tagu factorio bez wyraźnego nawiązania do niego (czyli ze 3 razy). Także ostatni raz. Zrozum. Tag factorio został wrzucony, bo jest to bezpośrednie nawiązanie
  • Odpowiedz
@DanteTooMayCry: Czemu mam blokować cały tag i społeczność jakiejś gry z powodu jednego śmieciarza?
No nie zrozumiem tego za nic. Zrozum po raz ostatni, żeby nawiązać nie musisz dawać tagu. Nie śmieć mirek, prośba.
Tym bardziej że tak długo był z wami spokój na factorio, jakoś cała reszta się tego trzyma, ale przyszedł dante i będzie nowe reguły ustalał. Bądź człowiekiem.

Tu też masz nawiązanie i bez tagu, czyli da się
  • Odpowiedz
@DanteTooMayCry: Do ciebie naprawdę żaden argument nie dociera? Chcemy przeglądając factorio widzieć factorio a nie inne gry i nie będziemy czegoś czarnolistować z powodu jednego spamera i to ci powie cały tag factorio
Dawno temu to ustaliliśmy i się tego trzymaj.
  • Odpowiedz
@Ania_taka: @Sababukin:

Jak nawiąże bezpośrednio do simsów to zataguje simsy. Jak nawiąże bezpośrednio do pasjansa to zataguje pasjansa i nie obchodzi mnie, że osoba, która obserwuje pasjansa nie chce widzieć satisfacotory. A skoro to nie dociera no to macie problem. A to już nie mój problem.

Autor decyduje jaki tag nawiązuje, a jaki nie. A jak bardzo się wam nie podoba to możecie mnie sczarnolistować.
  • Odpowiedz
@DanteTooMayCry: Wolę za tobą chodzić i cie przekonać że nie masz racji.

Czyli jak napiszę że grałem w #nhl i prawie tak jak w #fifa się kopie to ja uderzyłem kijem i krążek leciał jak po uderzeniu #baseball i zatrzymał się na siatce niczym piłka do #tenis
To jest ok nie? #!$%@? że do hokeja, które obserwuje 15 osób zawołałem 3900 innych, które to wali, na czarną niech dadzą.

Musisz mieć
  • Odpowiedz
@Sababukin: Wróćcie ludzie do szkoły, bo prostych słów nie potraficie ogarnąć...

Zajebiście Ci idzie:

Wolę za tobą chodzić i cie przekonać że nie masz racji.


Jak jeszcze w tym samym komentarzy idzie argument ad personam.

No, ale co pozostaje, jak się nie ma racji.

Szkoda strzępić ryja...
  • Odpowiedz