Wpis z mikrobloga

Kino w domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Recenzja projektora BlitzWolf BW-VP1
Świetny w tym budżecie, a kosztuje 74.81$ (ok 306zł) z dostawą z Europy
-----------------------------------------
➡️Śledź mój tag #sebeksspoleca i Moje recenzje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-----------------------------------------

BlitzWolf BW-VP1
⏩ 74.81$ z Czech lub UK
▶️ BGHU542
Dostawa z Czech lub UK za darmo kilka dni
(❗mój szedł 3dni od wysłania)

W celu zapewnienia dodatkowych atrakcji dla dzieci siedzących przymusowo w domu #zostanwdomu zamówiłem z rzutnik BlitzWolf BW-VP1 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kino w domu to niezły pomysł i wielka radocha dla dzieci.

Rzutnik zamówiłem z czeskiego magazynu Banggood. Szedł przez Niemcy, dotarł w 3dni od wysłania, paczkę dostarczył kurier DHL. Rzutnik w pudełku jest dobrze zabezpieczony.

Sam nie znam się jakoś bardzo na rzutnikach, więc przed zamówieniem poszukałem trochę info o nim i o innych dostępnych z Europy. Celem bylo znalezienie taniego (ok. 100$) dobrego rzutnika do okazjonalnego puszczenia bajek i filmów wieczorem. Z dostawą z EU. Patrzac na parametry i opinie najlepszym zdecydowanie wyborem wsrod budżetowych projektorów z Europy wydał mi się Blitzwolf BW-VP1. Zamówiłem i jestem z wyboru bardzo zadowolony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rzutnik ma wysoką jak na tą półkę rozdzielczość optyczną (natywna) 720p (1280x720px), jasność 2800 lumenów, wiele wejść i możliwości połączenia urządzeń zewnętrznych. No i BlitzWolf to BlitzWolf ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam kilka produktów i jakość zawsze bardzo dobra. W tym wypadku również jest bardzo dobrze.

Pamietajmy, że to rzutnik budżetowy, ale w cenie ok 100$ naprawdę ciężko o inny z lepszymi parametrami. Patrząc na stosunek cena/jakosc i na moje oczekiwania jest bardzo dobry. A dzieci są zachwycone i co wieczór oczekują seansu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dorośli też będą zadowoleni.

W ciemności obraz jest bardzo dobry i ostry (na obrzeżach jest lekko rozmyty). Głośnik gra całkiem nieźle, a można podłączyć głośnik zewnętrzny. Słyszałem głosy, że jest bywa głośny, ale kurcze dla mnie nie jest. Rzutnik bardzo łatwy w obsłudze. Wyjmujesz z pudełka i można oglądać. Sygnał można puszczać przez:
▶️ HDMI (np. podpiąć laptop lub dekoder TV sat lub kablówki).
▶️ USB (np. filmy/bajki/zdjęcia z pendrive)
▶️ wejściem AV czy VGA

Sam rzutnik jest niewielki, dość elegancki. Na górze mamy panel z przyciskami. Z tyłu głośnik i wejście zasilania. Wejścia sygnałów umieszczono na lewym boku.

W zestawie otrzymujemy:
▶️projektor
▶️pilot
▶️kabel zasilający EU
▶️kabel AB
▶️instrukcja obsługi (wiele języków)
▶️śrubkę nóżkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli szukacie czegoś do bajek, czy okazjonalnego puszczania filmu lub meczu, najlepiej wieczorem - w dobrej jakości - to jak najbardziej polecam.

#banggood #blitzwolf #projektor #rzutnik #sebeksspoleca #recenzja #itemyzchin

sebekss - Kino w domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Recenzja projektora BlitzWolf BW-VP1❗
Świetny w t...

źródło: comment_1585500489DNdWH7na3otF0X9bPFQf62.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Uaephean pewnie tak, ale priorytetem była szybka dostawa i też cena, a VP2 kosztuje ok 160$ z EU, czyli ponad 2 razy wiecej ( ͡º ͜ʖ͡º) No i oglądamy raczej jak jest ciemno, więc VP1 daje radę
  • Odpowiedz
@kndmichal: tkanina projekcyjna z chin za 100zł. Taka szara. Robi świetną robotę. @sebekss: No właśnie kupowałem jak był w promocji. Ma natywne full HD, i prawie 2x taka jasność (wg. Chińskich lumenów. ANSI będzie miało z 300). Ale na ekranie tego nie widać.
  • Odpowiedz
@sebekss: a no i przy okazji wszystkie projektory z chin mają prawie te same bebechy. Różnią się tylko ekranem i ew. Mocniejszą diodą. Sprawdzałem toż bo wcześniej miałem natywne 720p (excelvan 720) no i tam środek był pewnie dokładnie taki sam jak u Ciebie. Z czego excelvana kupiłem używanego w Polsce za 100zł a sprzedałem za 300 jak skończyłem używać. Deal życia. A no i wstawiam widok za dnia
Uaephean - @sebekss: a no i przy okazji wszystkie projektory z chin mają prawie te sa...

źródło: comment_1585502294RykjfQfrdVaNuGNzE3ttpT.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@sebekss: Skusił mnie Twój opis i zakupiłem dziś ostatnią sztukę z UK. Trochę niesmak bo chwilę po znalazłem lepszy kupon i byłoby niemal dyszkę taniej ale... już pal licho. Jestem ciekaw jak się sprawdzi choć miałem bardzo dużą zagwozdkę czy nie lepiej zainwestować w używany profesjonalny projektor. 300 Ansi to dość mało, a to przecież jasność i kontrast gra pierwsze skrzypce. Nie zastanawiałeś się nad używką? Do poważniejszych zastosowań kupiłem
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@jocker cześć, nie myślałem o używkach. Tez nie szukałem w Polsce, wszystko kupuje z Chin( ͡º ͜ʖ͡º) Ja jestem za te pieniądze zadowolony i kupiłbym ponownie. Oglądanie wieczorem jest ok
  • Odpowiedz
@sebekss miras mam pytanie odnośnie tego sprzętu, nie miałem wcześniej projektora więc nie wiem a w necie niemoge znaleźć odpowiedzi.

Czy jak włoże pendrive z filmem powiedzmy w rozdzielczości wiekszej niż full hd, np 2K to czy projektor odczyta ten plik oczywiście wyświetli mniejszą rozdziałkę :D ale czy w ogóle odczyta czy będzie krzyczeć że format nieobslugiwany ?

I pytanie o napisy, nie czyta pewnie ?
  • Odpowiedz