Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Żuliano tv jezdzi do swojej kochanki do Suwałk bo innego wytłumaczenia nie ma po co by jezdzil co weekend. Chyba że na rokse jezdzi... Po drugie gameplay'e sie nie sprawdzają wyswietleń mniej niż z Grubasem to patrzy o jak mało wyswietleń to bedzie mniej chleba to trzeba wstawić Krzyśka bo na nim zarobie a on o tym nie wie bo jest głupi od tego swojego mleczka. Nie wiem czemu nikt go na lajcie nie zapyta o to czemu do Suwałk jezdzi (chyba że ktoś pytał)
#kononowicz #mexicano #patostreamy
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie wiem czemu nikt go na lajcie nie zapyta o to czemu do Suwałk jezdzi (chyba że ktoś pytał)


@MarianPazdzioch69: Pytany był, nawet dane Iwonki poszły, to jak zwykle zrobił minę srającego kota i się wypierał kłamiąc w żywe oczy.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MarianPazdzioch69: chlopczyku ja rozumiem ze mozna mu pocisnac ale ty napisales takie glupoty ze to jest dramat. Ktos ma zapytać czemu jezdzi do Suwałk? Serio? Przeciez wiadome ze ma tam kobiete i to nie kochanka bo kochanke sie ma jesli ma sie żonę, dzieciaku
  • Odpowiedz
@MarianPazdzioch69: gempleje to chujnia jakich malo i nie jest tajemnica ze gdy knura zabraknie to mex pojdzie do zwyklej roboty. Czego Ty nie rozumiesz? Jak to wszystko proste i kazdy, łącznie z Mexykiem to wie. A ty próbujesz cos wrzucić i Ci nie wychodzi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Opalka: A tego nie wiadomo może menel chce sobie korzystac z usług, nawet po 50-tce korzystają z tego to taki żul też by mogl... Ale nie wnikam, czekam tylko aż ktos ich zobaczy i pyknie zdjecie że kłamie menel
  • Odpowiedz