Wpis z mikrobloga

@Yakuzak: za szczupla. Spalem z dwiema szczuplymi jak ona, a takze jedna taka fest rakieta, tam gdzie trzeba miala ciałko no i z lekko puszysta (ale na granicy w dodatku ladna z twarzy) no i w rankingu niestety te szczupłe byly na koncu, straszenie ciasne, wręcz w trakcie stosunku i po ,czuło się dyskomfort.
  • Odpowiedz
@DinaKaliente: Przede wszystkim to od zawsze stałem gdzieś na uboczu, nie byłem dynamiczny. W gimbazie mnie odrzucali. W nic się nie angażowałem, nie utrzymywałem kontaktów poza szkołą. Nigdy po prostu nie bylem "fajnym chłopakiem". W sumie to nigdy nawet nie próbowałem znaleźć sobie dziewczyny.
  • Odpowiedz
@DinaKaliente: To że mam słabą twarz i jeszcze gorsze ciało to fakt i miało to duży wpływ na moje #!$%@?. Nie lubiłem się pokazywać między ludźmi, ale to dopiero gdzieś od połowy liceum, gdy zdałem sobie sprawę z mojego wyglądu. Zadupie, genetyka, brak dynamizmu - to są przyczyny mojego przegrywu. "Koledzy" w gimnazjum mnie odrzucali i wyśmiewali, bo byłem inny i zaszczepili we mnie społeczną izolację.

Ja nie tylko nigdy
  • Odpowiedz