Wpis z mikrobloga

Zleciłbym komuś pracę jak się da i mnie nie obskubie z kasy bo chodzi o hobbistyczny projekt ;) Nieistniejąca już strona X ma ciekawą bazę danych na stronie www, na bazie której chciałbym stworzyć swoją. Oczywiście nie mam dostępu do jej plików ftp, ale można znaleźć jej kopię w sieci lub na waybackmachine. Da się stworzyć jakiś skrypt, który by pozwolił przenieść z niej dane na moją stronę, tak żebym mógł zaoszczędzić kupę czas i zająć się już potem tylko przekształcaniem tego pod siebie? Jak tak, to może by się ktoś podjął? Zapłacę, choć oczywiście zależy o jakich kwotach też mówimy. #php #wordpress #webdev #www #programowanie
  • 3
  • Odpowiedz
@Tortex to, że strona nie istnieje, nie znaczy że ktoś nie ma praw do tej bazy. W mojej branży byli tacy 'mondrale' co zczytali całą bazę z innej strony, na fotkach dali jeszcze większy znak wodny niż w oryginalnym, dołożyli jeszcze trochę swojego tła.
  • Odpowiedz
@debenek: Wiem, wiem. Ale to chodzi o suche dane, które i tak muszę mieć takie same u siebie. Zero grafik, o sam tekst mi chodzi, a właściwe dane z tabelki. Resztę bym sam dostosowywał i edytował na tej bazie. Jakby się dało radę to zapraszam na priv to wyjaśnię o co konkretnie chodzi.
  • Odpowiedz