Wpis z mikrobloga

Była jakaś "przepowiednia" typa z Reddita, w której sporo się zgadzało, a potem wirus miał zmutować w Brazylii. Teraz Brazylia ogłasza, że nic nie będą z epidemią robić i że to "minor issue". Kwiecień 2020 zapowiada się ciekawie. #koronawirus
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Techies: W sumie to trochę miałeś racje bo prognozowali ze do końca maja ma być od 60 tys do 2 mln zgonów. Dalej jest napisane jednak ze WHO przewiduje ze wirus zmutuje w Brazylii wynikiem czego zginie wiele milionów ludzi.
  • Odpowiedz
@Elrondka88: z translatora:

post 1: (31 sty 2020)

Cieszę się, że nic o tym nie powiedziałam dwa dni temu, kiedy byłam kuszona do wysłania, ale wiedziałam o tym z wyprzedzeniem. We wtorek zdecydowałem się nie pisać o tym, że WHO ma zamiar ogłosić globalny kryzys, ale nadal mam mieszane uczucia i nie mogę być łatwo zidentyfikowany w tym momencie, więc dam ci znać teraz /pol/, że jest to o wiele gorsze niż to, co ci mówiono. Na wstępie powiem, że pracuję w finansach, mam przyjaciół i rodzinę w branży medycznej i w terenie, w tym w CDC i jednego bliskiego przyjaciela w WHO.

Na początek Ro (wymawiane R nic) jest w rzeczywistości około 6, a nie 3. Po drugie, jest nieco bardziej śmiercionośna w obecnej formie, a Chiny ukrywają wiele zgonów, podając je jako zawały serca, zapalenie płuc, niewydolność nerek, wszelkiego rodzaju oficjalne przyczyny, aby ukryć prawdziwe liczby. CDC i WHO są tego bardzo świadome. Usłyszysz też zwrot "potwierdzone przypadki". Obecnie epidemiolodzy uważają, że we wtorek Chiny prześcignęły 120 000 przypadków, możliwe też, że ponad tydzień temu dotknęły one 100 tys. przypadków. Jedyne co wiedzą na pewno to, że we wtorek Chiny miały na pewno co najmniej 120
  • Odpowiedz