Wpis z mikrobloga

Przecież ta ruina z lusterka zadyszki dostaje jak za jakimś oplem z 2017 pojedzie.


@kamillus: na zdjęciu jest M3 e46 360 koni, 5.2 do setki - jaki opel z 2017 daje radę? Jestem ciekaw xD

Ja odpowiem - nie ma takiego
  • Odpowiedz
@kamillus: @igrek97: w sumie to sam przesiadłem się z auta mającego zasadniczo ten sam silnik (różniący się osprzętem) i prawie dokładnie te same parametry 0-100, 50-150, 100-200 co najszybszy opel w 2017 (Insignia OPC) i po przesiadce na 335i (jadące podobnie jak M3 ze zdjęcia) - urywam 2s do setki.

Przepaść.

Co najwyżej możecie mówić że nie lubicie bmw, ale to prywatne zdanie - natomiast twierdzenie że takie M3 ze zdjęcia nie dogoni typowego opla (gdzie najczęściej to jakiś bieda dieselek, albo słaba benzyna) zakrawa o szaleństwo
  • Odpowiedz
@Atreyu: Ta stara ruina powinna już dawno być przerobiona na żyletki. Mam nadzieję, że po koronie Unia zakaże w końcu jazdy starymi kopciuchami po drogach publicznych i sebki będą jeździć tym na co ich stać - komunikacją zbiorową, a nie jakimiś ulepami sprzed 20 lat.
  • Odpowiedz
@Atreyu: Nie ma czego. Jak się uczciwie pracuje to można sobie pozwolić. Samochód to nie zabawka dla nygusa od przenoszenia pustaków czy innego małpiszona na smyczy @daeun . Tacy tylko zajmują miejsca parkingowe i tworzą korki utrudniając jazdę normalnym ludziom.
  • Odpowiedz