Wpis z mikrobloga

Witam tag, śledzę Was od ponad roku i dopiero postanowiłem założyć konto choć i tak mam mieszane uczucia co do słuszności tego posunięcia. Teraz zdałem sobie sprawę że przegapiłem swoją młodość, czas kiedy trzeba było być dynamicznym, poznawać nowych ludzi, wychodzić z domu. Teraz jest to coraz trudniejsze gdy wszyscy mają rodziny, paczki znajomych( ͡° ʖ̯ ͡°).
#przegryw
  • 25
@trampp: chcą się żenić/wychodzić za mąż i robić gówniaki ich sprawa. Uwierz mi w samej californi znajduje się prawdopodobnie największe skupisko singli na świecie. Czasem trzeba zmienić miejsce, żeby to dostrzec. W moim otoczeniu też wszyscy rodziny pozakładali i to w tak młodym wieku (sic!) a później i tak 3/4 związków skończy się rozwodem/alimentami i bolesną pamiątką we wspomnieniach.

Ty masz możliwości żeby się rozwijać bo nie masz takich obowiązków wiec
@hetman-kozacki: Wspólczuję ja tak samo nigdy nie trzymałem za rekę( ͡° ʖ̯ ͡°).Czasami sie ludzę że może się uda coś zmienić w tym kierunku, ale nic na siłę robił nie będę, chyba lepiej pogodzić się z losem.
@kamil150794 boś przegryw, a większość z was ma raczej niskie IQ xdddd

Wytłumaczę Ci: Możesz zacząć uważać, że ziemia jest płaska. Jeśli wejdziesz na forum plaskoziemców, znajdziesz tam potwierdzenie swojej teorii, ale to nie oznacza, że jest prawdziwa.