Wpis z mikrobloga

@breskali: Pytał się czy ma mu pokazać. Kurde typie do Ciebie by takich dwóch podeszło to byś pod stół wszedł albo wyszedłz lokalu, Rafon mu patrzył w oczy, mówił że go #!$%@? to obchodzi, odpowiada przy nim że nie będzie go szarpał w miejscu publicznym a Ty piszesz ze się obsrał
@PanBiceps: to powinien mu powiedzieć tak nagrywałem cię. A nie kłamać prosto w oczy. Skoro przed tym incydentem był w stanie komukolwiek #!$%@?ć w przypadku gdyby ktoś się doczepił to dlaczego się nie przyznał, że go nagrywał? Dlaczego nie wyszedł z nim przed lokal?
@PanBiceps: XD chodzi o sam fakt, że w internecie by powiedział, że zaraz mu #!$%@? albo matkę wyrucha a w sytuacji zagrożenia widać, że tak średnio by to wyszło i jest normalnym gościem, a nie penerem.
Ja nie wiem jakbym się zachował, przede wszystkim nie transmitowałbym na żywo będąc w miejscu gdzie jest tyle osób, ale to temat na inną dyskusje.
Wiem natomiast, że są goście co zamiast dyskutować wstaliby i
@breskali: Ten łeb w ogóle jaka piana z mordy, bo go ktoś przypadkiem nagrał na telefonie. Co za typ, niech kominiare na tego kasztana założy, jak się wstydzi swojej mordy.