Wpis z mikrobloga

W sprawie odejscia redaktora Czepułkowskiego zauwazylem dziwną rzecz. Na profilu fb pod zdjeciem z reklamą zegarka jakis gosc napisal :" no i co do trumny pochowasz się z tym zegarkiem ??" Komentarz został dodany we wtorek a Pan Czepułkowski umarł w piątek.... troche creepy
#famemma #youtube #mma
  • 24
  • Odpowiedz
@DamDedeDudu: taki komentarz znajduje się na youtube pod filmikiem, który został opublikowany na realnews. Sprawa jest cholernie dziwna, a mi jest pierwszy raz tak bardzo przykro z powodu śmierci osoby, której osobiście nie znałem. Zawsze uśmiechnięty gość, pełen pozytywnej energii. Przez ten komentarz tego typa pod zdjęciem na Facebooku, mam wrażenie, że ta sprawa ma swoje drugie dno...
kezu5osiem100 - @DamDedeDudu: taki komentarz znajduje się na youtube pod filmikiem, k...

źródło: comment_15854476919CBWn1cXisFkFBKSSAxKW5.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@krystian-stepaniak: W punkt. Tego samego dnia, udostępniał na swoim Facebooku post, który dotyczył imprez w Poznaniu. Wątpię, że ktoś na przestrzeni kilku godzin podejmuje decyzję o odebraniu sobie życia. Tak samo, jak wątpię, że ktoś planując samobójstwo siedzi i udostępnia wpisy oraz odpowiada na komentarze.
  • Odpowiedz
Można było pomyśleć że jakis hejt ale dziwne jest że ten dziennikarz nie miał zadnych hejtów pod zdjeciami na fb zwłaszcza a tu nagle jakis random wyskakuje z takim tekstem ...
  • Odpowiedz