Wpis z mikrobloga

#dailyzupka
25/30 - challenge

Dziś pałaszujemy najtypowszą Polską zupę, a zarazem chyba najpopularniejszy smak zupki chińskiej w naszym kraju - Rosół! Producentem dzisiejszego dania jest Amino, które co ciekawe ma w swojej ofercie 3 identyczne zupki o tym smaku, a mianowicie: "Rosół", "Rosół Złocisty" i "Rosół Pikantny", w jednym ze sklepów w mojej okolicy cały ten tryplet stał obok siebie, co wyglądało co najmniej ciekawie. ;p

Smak: Rosół Pikantny
Producent: Amino
Produkcja: Made in Poland
Gramatura: 58g
Zawartość: Kluski, saszetka proszku(baza)
Cena: 1.49zł
Dostępność: Niemal wszędzie, gdzie nabyć można zupki chińskie, np. Mila
Skład:


Recenzja:
Zupka jest zupełnie sztampowa, i nie ma co się tutaj rozpisywać. Smak kostki rosołowej mam nadzieję każdy zna? No to ta zupka to nic innego jak kostka rosołowa w sypkiej formie, z tym, że tutaj zostało dodane sporo bonusowego pieprzu, co bardzo czuć. I podejrzewam, że tak właśnie wyglądają te 3 rosołki on Amino: kostka rosołowa + jakiś bonus składnik, czyli w tym przypadku po prostu pieprz. Rewelacji żadnej tutaj nie ma. Sytuacji nie ratuje też makaron który no nie wiem, niby jadł się okej, ale było czuć, że to totalnie mdły kluch. Warzywek nie stwierdzono. Po zjedzeniu makaronu wypiłem pozostałą zawartość miski 'na hejnał' co tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że baza tej zupki to naprawdę była zwyczajna kostka rosołowa.

Plusy:
+ mimo wszystko dobrze się to jadło, a smak nie był odrzucający
+ odpowiednia ostrość

Minusy:
- makaron kluch
- makaron mdły
- totalnie sztampowa i bez polotu

Podsumowanie:
Kurde mam okropny flashback jakobym miał w dzieciństwie ssać kostkę rosołową niczym cukierka. ( _) Bleee. Ocena końcowa: 4/10

Tag do obserwowania/czarnolistowania: #dailyzupka
Mergan27 - #dailyzupka 
25/30 - challenge

Dziś pałaszujemy najtypowszą Polską zup...

źródło: comment_1585428220gIxhcayX0OdTIzoq1VXJ0a.jpg

Pobierz
  • 17
@Tymajster:
Np – symbol pierwiastka neptun
Np – symbol logarytmicznej jednostki miary neper
np. – skrót od "na przykład"
.np – domena internetowa
np. – skrót używany w grach wieloosobowych od słów no problem (pol. nie ma problemu)

Przecież zawsze zaznaczam, że podany sklep to tylko symbol pierwiastka neptun... ( ͡° ͜ʖ ͡° )*: