Wpis z mikrobloga

#wykopforandroid #testydamiana

Oto Wykop (for Android) 0.0.0.0.0.0.0.0.2

Codename: "Rany, ile tu błędów"

Długo nic nie pisałem o aplikacji, to dodaję nowe apk. Jednocześnie prezentuję witrynę, na której będzie lista funkcji, błędów, zmian i tak dalej... Oczywiście, podobnie jak aplikacja, strona nie jest gotowa :>

Z większych zmian (a dokładniej ostatnio wprowadzonych):

- Tryb offline z synchronizacją z list wykopu. Działa to tak, że w aplikacji na Andka jest pinezka na górnym pasku, i pobiera ona dane znaleziska, komentarze i stronę na pamięć smartfona, po czym przy wyłączonym WiFi możemy ją normalnie przeglądać. Synchronizacja natomiast polega na pobieraniu oznaczonych znalezisk z ulubionych list i automatycznym zapisie na pamięć (może pobrać kilkanaście na raz). Przydatne do pociągu (Kocham to!) i takich tam miejsc. Warunek: Aplikacja najpierw szuka listy o nazwie "Offline", jeżeli jej nie znajdzie to pyta czy pobierać z tej głównej, chyba Uluione czy Obserwowane.

- Tablet UI. Wiele mówić nie trzeba, na tablecie wygląd będzie podzielony na kolumny. Dodatkowo w ustawieniach można włączyć siatkę, która na tych urządzeniach lepiej wygląda niż zwykła lista. Ale jest ewentualna. Można dostosować liczbę kolumn i pokazywanie dodatkowych danych

- Sortowanie. Wiadomo.

I reszty nie pamiętam. Było trochę optymalizacji, trochę poprawek w wyglądzie i tak zeszło...

WAŻNE

Na stronie dałem kanał do propozycji i poprawek. Prosiłbym o wrzucanie tam błędów, bardzo bym prosił. Bardzo mi to pomoże, bo o czymś mogę zapomnieć. Te słowa kieruję głównie od testerów @Crecha @Anonim1133 @Au_revoir @Lukasz357 oraz "pomocnego-hejtera-bledow" @Kredzel.

@maciejkiner - dla ciebie będę miał liste poprawek na maila, ale nie mogę się zabrać aby ją dokończyć. To tyle.
  • 43
@damianpiwowarski: Szkoda że teraz ta paka będzie miała duży zastój z funkcjonalnościami nowo dodanymi, bo nowe API jak maciej napisał będzie może na listopad :/ Będziesz miał czas ogarnąć podstawowe funkcje apki.

I znowu się zapytam, kiedy można oczekiwać normalnej wersji autoryzacji ?