Wpis z mikrobloga

Odezwa Demokratycznej Unii Planet

Stara Republika upadła w wyniku walk użytkowników Mocy. Spory w rodzinie doprowadziły do wojny, wojna do niepotrzebnych strat i śmierci niewinnych. My, członkowie Demokratycznej Unii Planet odrzucamy bezsensowne okrucieństwo. Nie widzimy sensu w sporach pomiędzy Zakonem Jedi a tak zwanym Imperium Sithów. Wierzymy za to w pokój, rozwój i handel. Dziękujemy planetom które zaufały Unii. Wierzymy, że będzie nas coraz więcej, i wspólnie wszyscy będziemy mogli żyć w Galaktyce pokoju i harmonii. Jesteśmy otwarci na wszystkich którzy podzielają nasze ideały. Razem przetrwamy tę nawałnicę.

Podpisano
Rada Demokratycznej Unii Planet
__________________
#lacunafabularniestarwars #lacunafabularnieczarnolisto
  • 1
Krwawy Dziewięć "K9"

Republika nie wyciągnęła żadnej lekcji z rewolucji na Ozillonie, która miała miejsce ponad dekadę temu. Zamiast negocjować pokój, wysłała Jedajskich siepaczy by dokończyła dzieła zniszczenia mojej rodzinnej planety. Minęło 11 lat a nic się nie zmieniło. Dzieci zostają sierotami tracąc rodziców, rodzice tracą swoich synów i córki w wyniku wojenek tych rycerzyków z błyszczącymi mieczami. Dane było mi poznać obie strony barykady, poznałem ich zawziętość i wiem że nie
Pobierz Zeroskilla - Krwawy Dziewięć "K9"

Republika nie wyciągnęła żadnej lekcji z rewoluc...
źródło: comment_1585425408FnVY45abHc6HMfqLdvMBlY.jpg