Wpis z mikrobloga

Niespodziewana wiadomość

Beep Bop Beep Bop

Do:
Od:
CC:
Temat: Automatyczna wiadomość wysłana 1730 lat od założenia Republiki (1120 BBY) - Prośba o wpis do archiwum Zakonu Jedi

~~Error: Mistrz Lorisas Xsis, Mistrz Morda Spock not found~~

Witajcie moi drodzy,

Nie zdziwcie się po tej wiadomości, specjalnie ustawiłem ją, żeby została wysłana pod kilkoma warunkami, jeśli ją czytacie to znaczy, że jeden z nich stety lub niestety został spełniony, wam pozostawię ocenę który to mógł być.

Pragnę jasno postawić sprawę, żeby wszystko było dobrze opisane w archiwach Zakonu. Nie ma mnie już w tym świecie, z jakiego powodu? Pewnie już wiecie, sam jeszcze nie wiem pisząc to, ale mam nadzieję, że to jednak lepszy powód. Wracając, pragnę dodać wpis do archiwum Zakonu Jedi o Mistrzu Zaarbaldzie. Mianowicie, proszę tu o wyrozumiałość, nie jestem człowiekiem. Nie oszukiwałem was, ale też nie mogłem zdradzić swojego prawdziwego pochodzenia dopóki byłem z wami, gdyż mogło by to sprowadzić na was i na mnie niebezpieczeństwo, albo niepotrzebne niepokoje.

Jestem pomniejszym Astralnym Cieniem. Rasą o której mogliście nie słyszeć, gdyż praktycznie żaden z naszych przedstawicieli nie daje o sobie znać w miejscu w którym się pojawia. Nasza ogólna postać jest niemalże niematerialna, zależnie od statusu wyglądamy jak czarny, ciemnofioletowy, ciemno zielony lub złotawy cień. Posiadamy umiejętność przybrania dowolnej postaci oraz, jak na wasze rozumienie, jesteśmy długowieczni. Najstarsi z nas spokojnie pamiętają czasy sprzed Republiki. Osobiście, jeśli się nie mylę, a niestety przez swoje pochodzenie i zadanie mam problemy z pamięcią, mam około lat 300 na ludzkie rozumienie.

Zostałem stworzony i wyszkolony na Poszukiwacza, czyli zsyła się mnie w konkretne miejsce i czas z konkretnym zadaniem. Moim było odnalezienie potężnego źródła tego co tutaj nazywają mocą, a dla nas jest zupełnie jak powietrze dla was. Pisząc to jeszcze nie wiem czy takie istnieje w tej okolicy, ale są ku temu poszlaki, dlatego tu mnie posłano. Mam nadzieję, że je odnalazłem, Kamień Natury napełniłem i znalazłem się z powrotem u Stwórcy i zadanie wykonałem. Ale jeśli stało się coś zupełnie innego to najprawdopodobniej czeka mnie coś gorszego od śmierci. Otchłań Astralnych Cieni to miejsce gdzie trafiają ci co zawiedli.

Chciałem podziękować każdemu z was za każdy dzień, który z wami spędziłem, za każdą naukę którą od was otrzymałem, daliście mi coś czego jeszcze nigdy nie czułem. Rodzinę, bliskich i przyjaciół. Nie będę was każdego z imienia wymieniać, bo każdy z was wie co mi dał. Jestem dumny, że mogłem was poznać i zastanawiam się czy każdy Cień miał tyle szczęścia, żeby trafić na tak wspaniałe osoby.

Mam nadzieję, że ta wiadomość nie zmieni naszych relacji i że dalej będę mieć wasz szacunek, tak jak Mistrz Maduk zachował swój szacunek do mnie i zrozumiał moje położenie, gdyż on jako jedyny rozpoznał mnie. Nie wiem Mistrzu, skąd o mnie i Astralnych Cieniach wiedziałeś, ale to co mi pokazałeś swoim życiem dało mi wiele do myślenia. Byłeś dla mnie niedoścignionym wzorem i chciałbym, żeby było więcej takich jak Ty.

Długo mógłbym pisać. Naprawdę zżyłem się z wami, mimo że większość życia byłem Cieniem na naukach. Mam wrażenie, że te kilka Cykli spędzonych między wami zmieniło mnie wewnętrznie.

Teraz dla formalności:

Treść załącznika -
Do archiwum:

Imię: Zaarbald
Rasa: Astralny Cień - Forma: człowiek
Pozycja: Mistrz Jedi - Członek Rady Zakonu
Wiek: około 300 lat
Cel: Znalezienie źródła Mocy
Historia: [...]

Pozdrawiam was serdecznie i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś się zobaczymy

Zaarbald.

#lacunafabularniestarwars #lacunafabularnieczarnolisto
Queltas - Niespodziewana wiadomość

Beep Bop Beep Bop

Do: 
Od: 
CC: 
Temat: A...

źródło: comment_1585404750z4YUgPLuu4ZCZE9lqMfpuD.jpg

Pobierz