Wpis z mikrobloga

Mirki, czy mam się martwić? Tętno 212 podczas treningu. O ile 185 czasem osiągałem przy bardzo mocnych podbiegach i raz koło 200 na dystansie ultra, tak tyle nigdy. I nie, nie był to błąd czujnika (ten już mi pokazywał 235 xD) co potwierdziłem dotykiem na tętnicy szyjnej i moim samopoczuciem, zamroczeniem.

Akurat forma słaba, ale trening średni. Dyszka po pagórkach.

Po pandemii do lekarza zrobić badanie serca? Jakie badanie? Nie chce się rok przed trzydziestką przekręcić xD
#bieganie
  • 13
@krypec: nie za często robię pomiar. Średnia w zeszłym roku z mi banda ~52. Z paska piersiowego ~50-53 srednia, a przy pełnym skupieniu i spoczynku zszedłem chwilowo na 40.

Przy tego typu biegu powinienem mieć 150sr i może 175 max...
@booolooo: jak to wyglada na wykresie? moze cos swiruje polaczenie i wbija jednorazowo wysokie tetno przez zly pomiar? biegasz gdzies w poblizu kabli wysokiego napiecia albo czegos co mogloby wywolac jednorazowy zly odczyt?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@booolooo: możesz mieć częstoskurcz, np w przebiegu zaburzeń elektrolitowych w trakcie wysiłku. Długo się utrzymywało czy spadło zaraz jak się zatrzymałeś?
@KAROO: pas czasem swiruje, ale tu się zrobiło mi gorzej, stanąłem, sprawdzam paluchem i kurła no są ponad 3ud na sekundę... Spadło zaraz po zatrzymaniu na 180.

@piotreeek: okej, elektrolity, odpoczynek, lżejsze treningi. Biegać, obserwować xD

@szczypek45: widzisz, doszło do tego jeszcze zamroczenie umysłu xDDD